gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ece gürsel:biz her şeyi yaparız

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ECE GÜRSEL, 'MANKENDEN ŞARKICI OLMAZ' DİYENLERE TEPKİ GÖSTERDİ.

Podyumdan sahneye transfer olmayı planlayan Ece Gürsel, 'Mankenden şarkıcı olmaz' diyenlere tepki gösterdi:
    'Albüm yapacağım ama daha hiç acelem yok. Ağzımdan bir albüm lafı çıktı, herkes bir ay içinde albüm çıkaracağımı düşünmeye başladı. Yazdan önce albüm çıkarmayı düşünmüyorum. Biz mankenler herhalde o kadar güçlüyüz ki, insanlar bizden çok korkuyor. Manken her şeyi yapabilir, diğerleri de oturup seyreder. Nasıl yapacak, detone oldu, sesi kötü gibi yorumlar almaya başladım şimdiden. Bunlara gülüp geçiyorum. Bunları uzaktan seyretmek çok eğlenceli oluyor.'

Ece gürsel:biz her şeyi yaparız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Gürsel Röpörtajı ( keşke yakalanmasaydım )

Ece Gürsel Röpörtajı ( keşke yakalanmasaydım )

ece gürsel röportaj 'YAKALANDIĞIM O AN TAM BİR KÂBUSTU' PODYUM DÜNYASININ EN BAŞARILI İSİMLERİNDEN ECE GÜRSEL, MÜZİK PİYASASINDA DA ADINDAN ÖVGÜYLE SÖZ ETTİRECEĞİNE İNANIYOR. Hüsnü Şenlendirici'nin adının duyulmasını ve magazin sayfalarını süslemesini sağlayan ilk isim Ece Gürsel'di. O gecceyi hatırlamak bile istemeyen güzel manken, yaşadıklarını şöyle anlattı: 'O dönem ne olup ne...
  2. Ece Gürsel ve Teoman

Ece Gürsel ve Teoman

bir süre önce hakkında olumlu konuşan Ece şimdi ise Teomanı yerden yere vurdu..... 'O ALKOLİKLE İŞİM OLMAZ!' ECE GÜRSEL, 'ÇOK BEĞENİYORUM' DEDİĞİ TEOMAN HAKKINDA BU KEZ SERT KONUŞTU: 'ONUNLA İŞİM OLMAZ ÇÜNKÜ ALKOLİK VE BENDEN KISA!..' Geçtiğimiz günlerde Teoman'ı beğendiğini söyleyen Ece Gürsel, ünlü şarkıcının 'Belasını arıyor' sözüyle neye uğradığını şaşırmıştı. Bu cümlenin altında...
  3. ölümün her şeyi eşit yaptığını unututk mu.. bizi biz yapan değerler nerde..!!!!!!!!!!

ölümün her şeyi eşit yaptığını unututk mu.. bizi biz yapan değerler nerde..!!!!!!!!!!

bizi biz yapan değerler Kendimize...Ailemize ve Milletimize Karşı Sorumlu Olarak Yaşardık... Gelenek ve Göreneklerimizle Hayat Tarzımız Şekillenirdi... Töreye Bağlı Olmakla Övünürdük...Sevgimiz...Saygımız Bunlarla İç İçeydi...Gönül Gönüleydik...Can Canaydık. Acılarımız da...Sevinçlerimiz de Hayatımızın Ayrılamaz Parçasıydı...Birimizin Acısı Birilerimizi Yakından...
  4. Ece Gürsel Yaprak Sarmada Başarısız!

Ece Gürsel Yaprak Sarmada Başarısız!

ece gürsel, yaprak sardı, beceremedi, tokat erbaa kültür festivali, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Festivaller ve tanıtımlar arasında mekik dokuyan ünlü mankenlerden Ece Gürsel katıldığı Tokat Erbaa 18. Uluslararası Geleneksel ve Kültürel Etkinlikle Festivalinde yaprak sarmaya çalıştı ama beceremedi! Gürsel'e Erbaalı bir ev hanımı sarmayı nasıl yapacağını...
  5. Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü

Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü

Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü ---------- Arkadaşalr merhaba sizden Ece Gürselin Derinim Şarkısının Sözlerini bekliyorum

Sayfayı Paylaş