gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Ece Gürsel ve Yusuf Güney'li gece

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

akşam keyfi yusuf güney yusuf güney ece gürsel bomba gibi konu ve konuklarıyla her akşam karşımızda olan kanal 1 in programında buakşamda Ece Gürsel ve Yusuf Güney var bakalım keyifli program nasıl geçmiş......
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!
    KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLUYDU..

Yusuf Güney, program açılışında ‘Aşk-ı Virane’ adlı şarkıyı canlı olarak seslendirdi..

Rafet El Roman, canlı yayına bağlandı ve Yusuf Güney hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu..

Yusuf Güney'le nasıl tanıştığını anlatan Rafet El Roman, başarılı keşfini yere göğe sığdıramadı. El Roman, 'Londra'da bir konserimden sonra Yusuf, kulise geldi. O gün doğum günüymüş. Bir şarkı söyleyemek istediğini söyledi. Ben, açıkçası kendisini fazla kaale almadım. Neyse söylemesine izin verdim. Yusuf, 'Canımsın Sen' şarkısına bir giriş yaptı, ben ilk önce yerime oturdum ve ciddiye almaya başladım. O günden beri Yusuf'la irtibat halindeyiz ve artık durmadan üretiyoruz. Yusuf Güney, duruşu, görüntüsü, sesi ve yorumuyla marka olacak bir şarkıcı. Onu piyano eşliğinde şarkı söylerken gördüğümde çok gurur duydum.' sözleriyle Yusuf Güney'i epeyce övdü..

Ece Gürsel her şeyden önce işine çok saygı duyduğunu ve şu aralar çok yoğun bir iş temposu olduğunu söyledi. Irkından dolayı kendini biraz şanslı hissettiğini söyleyen ünlü manken, 'İşime saygılıyım ve yaşlandıkça daha da iddialı biri oluyorum. Amerika'ya gidip bir kaç ajansla görüşeceğim. Ben bu mesleği yaşlanana kadar yapmak istiyorum. Ama hayat bu.. Ne olur ne olmaz diye de kendime yatırım yapıyorum. Ekim ayından bu yana sıkı bir eğitim sürecindeyim.' açıklamasını yaptı. Geçmişinde günlüğüne Türkiye'nin en iyi modeli olacağını yazdığını söyleyen Gürsel, daha küçüklüğünde ileride ne olacağını ilginç bir şekilde tahmin ettiğini ve bir çoğunun da olduğunu söyledi..

Yusuf Güney, ‘Heder Oldum Aşkına’ adlı şarkıyı seslendirdi..

Ece Gürsel ve Yusuf Güney'li gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Gürsel Röpörtajı ( keşke yakalanmasaydım )

Ece Gürsel Röpörtajı ( keşke yakalanmasaydım )

ece gürsel röportaj 'YAKALANDIĞIM O AN TAM BİR KÂBUSTU' PODYUM DÜNYASININ EN BAŞARILI İSİMLERİNDEN ECE GÜRSEL, MÜZİK PİYASASINDA DA ADINDAN ÖVGÜYLE SÖZ ETTİRECEĞİNE İNANIYOR. Hüsnü Şenlendirici'nin adının duyulmasını ve magazin sayfalarını süslemesini sağlayan ilk isim Ece Gürsel'di. O gecceyi hatırlamak bile istemeyen güzel manken, yaşadıklarını şöyle anlattı: 'O dönem ne olup ne...
  2. Ece Gürsel ve Teoman

Ece Gürsel ve Teoman

bir süre önce hakkında olumlu konuşan Ece şimdi ise Teomanı yerden yere vurdu..... 'O ALKOLİKLE İŞİM OLMAZ!' ECE GÜRSEL, 'ÇOK BEĞENİYORUM' DEDİĞİ TEOMAN HAKKINDA BU KEZ SERT KONUŞTU: 'ONUNLA İŞİM OLMAZ ÇÜNKÜ ALKOLİK VE BENDEN KISA!..' Geçtiğimiz günlerde Teoman'ı beğendiğini söyleyen Ece Gürsel, ünlü şarkıcının 'Belasını arıyor' sözüyle neye uğradığını şaşırmıştı. Bu cümlenin altında...
  3. Ece Gürsel Yaprak Sarmada Başarısız!

Ece Gürsel Yaprak Sarmada Başarısız!

ece gürsel, yaprak sardı, beceremedi, tokat erbaa kültür festivali, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Festivaller ve tanıtımlar arasında mekik dokuyan ünlü mankenlerden Ece Gürsel katıldığı Tokat Erbaa 18. Uluslararası Geleneksel ve Kültürel Etkinlikle Festivalinde yaprak sarmaya çalıştı ama beceremedi! Gürsel'e Erbaalı bir ev hanımı sarmayı nasıl yapacağını...
  4. Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü

Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü

Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü ---------- Arkadaşalr merhaba sizden Ece Gürselin Derinim Şarkısının Sözlerini bekliyorum
  5. Ece Gürsel Kimdir, Resimleri ve tüm bilgileri burada!

Ece Gürsel Kimdir, Resimleri ve tüm bilgileri burada!

Ece Gürsel Kimdir, Fotoğrafları Ece Gürsel Biyografisi Eski manken ve yeni şarkıcı Ece Gürsel şarkıları ile oldukça beğeni topladı Melek'lerim. Biz de mankenlikten şarkıcılığa transfer olan Ece Gürsel biyografisi bilgilerini sizlerle paylaşıyor ve ünlü güzelin hayranları için de Ece Gürsel resimleri paylaşıyoruz. Manken ve şarkıcı Ece Gürsel 1982 Antalya doğumludur.Üniversite Eğitimini...

Sayfayı Paylaş