gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ece Gürsel Yaprak Sarmada Başarısız!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ece gürsel, yaprak sardı, beceremedi, tokat erbaa kültür festivali, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Festivaller ve tanıtımlar arasında mekik dokuyan ünlü mankenlerden Ece Gürsel katıldığı Tokat Erbaa 18. Uluslararası Geleneksel ve Kültürel Etkinlikle Festivalinde yaprak sarmaya çalıştı ama beceremedi!

Gürsel'e Erbaalı bir ev hanımı sarmayı nasıl yapacağını gösterdi. Gürsel daha sonra kültürevi müzesini gezdi. Sırt bölümü tamamen açık olan dekolte kıyafeti dikkat çeken Gürsel, derin göğüs dekoltesini ise bir yemeni ile kapattı. Erbaa Belediye Başkanı Ahmet Yenihan, manken Ece Gürsel'e mini çeyiz sandığı hediye etti. Gürsel gördüğü yoğun ilgiden memnun olduğunu belirtti.

Ece Gürsel Yaprak Sarmada Başarısız! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Gürsel Röpörtajı ( keşke yakalanmasaydım )

Ece Gürsel Röpörtajı ( keşke yakalanmasaydım )

ece gürsel röportaj 'YAKALANDIĞIM O AN TAM BİR KÂBUSTU' PODYUM DÜNYASININ EN BAŞARILI İSİMLERİNDEN ECE GÜRSEL, MÜZİK PİYASASINDA DA ADINDAN ÖVGÜYLE SÖZ ETTİRECEĞİNE İNANIYOR. Hüsnü Şenlendirici'nin adının duyulmasını ve magazin sayfalarını süslemesini sağlayan ilk isim Ece Gürsel'di. O gecceyi hatırlamak bile istemeyen güzel manken, yaşadıklarını şöyle anlattı: 'O dönem ne olup ne...
  2. Ece Gürsel ve Teoman

Ece Gürsel ve Teoman

bir süre önce hakkında olumlu konuşan Ece şimdi ise Teomanı yerden yere vurdu..... 'O ALKOLİKLE İŞİM OLMAZ!' ECE GÜRSEL, 'ÇOK BEĞENİYORUM' DEDİĞİ TEOMAN HAKKINDA BU KEZ SERT KONUŞTU: 'ONUNLA İŞİM OLMAZ ÇÜNKÜ ALKOLİK VE BENDEN KISA!..' Geçtiğimiz günlerde Teoman'ı beğendiğini söyleyen Ece Gürsel, ünlü şarkıcının 'Belasını arıyor' sözüyle neye uğradığını şaşırmıştı. Bu cümlenin altında...
  3. Yaprak Sarma Makinesi

Yaprak Sarma Makinesi

yaprak sarma makinesi fiyatı yapılışı dolması hakkında herşey burada. Merhaba sevgili melekler. Bu ara yeni bir huy edindim nerde uygun fiyatlı ve işe yarar birşey görsem tabiri caizse "balıklama atlıyorum" =)) Geçen gün işyerinde satış yapan siteleri gezerken daha önce adını duyduğum fakat hiçte aldırış etmediğim birşey gördüm. İlk defa dikkatimi çekti. Araştırma isteği büyüdü...
  4. Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü

Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü

Ece Gürsel Derinim Şarkı Sözü ---------- Arkadaşalr merhaba sizden Ece Gürselin Derinim Şarkısının Sözlerini bekliyorum
  5. Manken Ece Gürsel Acil Ameliyata Alındı!

Manken Ece Gürsel Acil Ameliyata Alındı!

ece gürsel, manken ece gürsel, ece gürsel haberleri Sevgili melekler, manken Ece Gürsel acilen ameliyata alındı. Hastaneye son anda yetiştirilen Gürsel'in yumurtalıklarındaki kist sebebiyle acilen ameliyata alındığı belirtildi. Hastaneye son anda yetiştirilen Gürsel, sağlık durumuyla ilgili son bilgileri Instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı... "Arayan, mesaj atan tüm...

Sayfayı Paylaş