gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Ece İle Davut Evleniyor mu ?

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

davut ece evleniyor Evet başlıktaki sorunun cevabı evet. gecce.com daki haberi sizlere birazdan aktaracağız meleklerim. Önceden birbirlerinden gıcık kapmışlar iyimi :D:D Eeee boşuna dememişler en büyük aşklar nefretten doğar diye. Meğerse Davut eskiden beri aşıkmış birşeyler hissediyormuş Ece'ye... :kafa::tavik::eek:rkide:

Ece Erken ile Davut Güloğlu evlilik kararı aldı. Çift, 11 Temmuz’da aile ve yakın dostları arasında yapacakları 30 kişilik bir törenle nişanlanacak. Yaz sonunda ise evlenecek. Ünlü sunucu, “Davut ile 7 yıl önce tanışmıştık, bir hafta telefonda flört ettik. Sonra bir şey olmadı. Birbirimize hep gıcık olduk. Kanaltürk’te ‘Hayata Gülerken’ programı için 4 ay önce bir kez daha karşılaştık. 4 aydır birlikteyiz ama bunu sakladık. Davut gelip beni ailemden istedi. En kısa zamanda çocuk sahibi olacağım” dedi. Davut Güloğlu ise “İçimde ona karşı hep bir şey vardı. Bunu yıllardır saklıyordum” diye konuştu.

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    zatn ece erkeni sevmezdim şimdi nefret eder oldum şımarık..hahaha

Ece İle Davut Evleniyor mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Davut ile Ece Evleniyor

Davut ile Ece Evleniyor

davut güloğlu sevgilisi kim davut güloğlu kaç yaşında ece erken kimle nişanlandı ece erken davut guloglu, kimdir, kaç yaşında, biyografi, sevgilisi, sevgilileri hepsi burada kızlar Üç aydır 'Hayata Gülerken' adlı sabah programını sunan Ece Erken-Davut Güloğlu ikilisinin ilişkisi evliliğe doğru gidiyor. Birbirlerinin aileleriyle tanışan çiftin, bu yaz için evlilik planı yaptığı iddia ediliyor.
  2. Davut Güloğlu İle Ece Erken - Birlikte Herşeye Varız...

Davut Güloğlu İle Ece Erken - Birlikte Herşeye Varız...

ece erkenn Davut Ece aşkı her defasında inkarda edilse artık davut bu olayı kabullenmiş arkadaşlarım. Buyrun bakın haberin devamında ne diyor. Aşk yaşadıkları iddia edilen Davut Güloğlu ile Ece Erken, önceki akşam Günay Restaurant’ta buluştu. Bir inşaat firmasının geccesinde sunuculuk yapan Ece Erken’i yalnız bırakmayan Davut Güloğlu, “Ece’nin televizyon programından ayrılmasını ben...
  3. Davut ve Ece Nişanlanıyorlar Meleklerim

Davut ve Ece Nişanlanıyorlar Meleklerim

Sosyal medya diye bir kelime var arkadaşlarım, hani şu twiter ve facebook olayını isimleriyle söylemek yerine kullanılan. Hah işte onun üzerinden ( twiter ) birbirlerine ilanı aşk edip nişanlanacaklarını ve sevgilerini şevkatlerini herbişeylerini göstermişler :D:D :d014: Güloğlu nişanlanacağını twitter'dan duyurdu. Güloğlu sayfasına "Çok seviyorum ve yakında nişanlanıyorum" yazdı....
  4. Davut ile Ece Ayrıldılar mı,Ayrılmadılar mı?

Davut ile Ece Ayrıldılar mı,Ayrılmadılar mı?

ece erken ve davut guloglu beraberler mi davut güloğlu, ece erken, ayrıldılar mı, evlenecekler mi, birlikteler mi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Nedir bu ya? Bir evlenecekler,bir ayrıldılar,yemin ederim beynim döndü! Daha 2 gün önce evlenecekler de aman pek te mutlular da diye boy boy magazin programlarında görünüyorlar,dün de basında twitterdan...
  5. Davut Güloğlundan Ece Erkene kurşun

Davut Güloğlundan Ece Erkene kurşun

davut güloğlu ece erken, kurşun, kurşun hediyesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Aşk adamın gözünü kör eder. sevdiğinden aldığın hediye ne olursa olsun, anlamı ve değeri paha biçilemezdir. Tıpkı Davut Güloğlu'nun, Ece Erken'e hediye ettiği kurşun gibi... Buyrun habere Melek'ler! ECE Erken, Davut Güloğlu’nun nişandan sonra kendisine tek kurşun hediye ettiğini gururla anlatınca...

Sayfayı Paylaş