gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ece sükan'ın evinde parti

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ece sükanın evi TEOMAN'LA EV PARTİSİ

ECE SÜKAN'IN EVİNDE VERDİĞİ BİR PARTİDE, ÜNLÜ İSİMLER BİR ARAYA GELDİ VE EĞLENCE MODA ÇEKİMİNE DÖNÜŞTÜ.

Sükan, geçtiğimiz günlerde aralarında Teoman, moda fotoğrafçısı Emre Doğu ve ünlü makyör Jerry'nin de bulunduğu yakın arkadaşlarına evinde bir parti verdi. Davetliler moda dünyasından olunca gecenin devamında eğlence yerini bir moda çekimine bıraktı.

gecce.com

Ece sükan'ın evinde parti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nişan Evde Parti SuAda’da

Nişan Evde Parti SuAda’da

melek altunun hayatı Pınar Altu€ ile Yağmur Atacan, geçen hafta Türk gelenek ve göreneklerine göre düzenlenen kız isteme töreninin ardından dostlarını SuAda’daki nişan yemeğinde ağırladı Umut Elçioğlu evliliğini Tony Teodoridis ile yaşadığı aşk nedeniyle bitiren, ardından da kendisinden 9 yaş küçük oyuncu sevgilisi Yağmur Atacan ile ilişkisiyle magazin gündeminden düşmeyen Pınar Altuğ,...
  2. Parti

Parti

Bakınız; Siyaset, Siyasetçi.Rüyada bir partiye gittiğinizi gördüyseniz, yakında birtakım sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Rüyasında bir partiye üye olan kimse hareketlerine dikkat etmeli, kontrollu olmalıdır.
  3. Ece erken "Babamın evine sığındım" dedi

Ece erken "Babamın evine sığındım" dedi

Tuncer Öztarhan’a boşanma davası açan Ece Erken: Yazılanların hepsi yalan. Moralim sıfır. Arkadaşıma değil, babama sığındım Bir yıl önce hayatını Vepa Holding’in veliahtı Tuncer Öztarhan’la birleştiren Ece Erken, sözlü ve fiziksel şiddet gördüğü gerekçesiyle geçen hafta eşine boşanma davası açmıştı. O günden beri hakkında pek çok iddia ortaya atılan ve hiç konuşmayan Erken suskunluğunu...
  4. Ece Erken Evinin Kapılarını Instyle'a Açtı!

Ece Erken Evinin Kapılarını Instyle'a Açtı!

ece erkenin evi Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan ünlü sunucu Ece Erken, iki ay önce taşındığı dairesinin kapısını Instyle Home’un Ağustos sayısına açtı... Erken evi ile ilgili ilginç açıklamalarda bulundu; -Burası benim kalem. Keyfini de maalesef daha süremedim. Devamlı tadilat vardı evin içinde. Her şey rayına yeni oturdu. Şıklıktan çok, rahatlık veren kıyafet...
  5. Ece Sükan'ın Eşi Valelerden Dayak Yedi!

Ece Sükan'ın Eşi Valelerden Dayak Yedi!

ece sükan, ece sükanın eşi, ece sükan haberleri Sevgili melekler, ünlü manken Ece Sükan'ın eşi geçtiğimiz haftasonu Bebek'te valelerden dayak yedi. Kavgayı ayırmaya çalışan Sükan'ın da yara aldığı kavga sonrası çift Bebek Karakolu'na şikayette bulundu. İşte detaylar... Ünlü manken Ece Sükan ve 1.5 ay önce evlendiği modacı eşi Ümit Benan'ın karıştığı sokak kavgasında ortalık adeta meydan...

Sayfayı Paylaş