gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ece Uslu ''Kızım Nerede ?'' Dizisinden Ayrılma Sebebini Açıkladı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ece uslu kızım nerde kızım nerde ece uslu diziden neden ayrıldı nerede diziden ayrıldımı ece uslu, kızım nerede, diziden ayrılma sebebi, neden diziden ayrıldı, açıklamaları, ile ilgili bilgiler burada melekler

Bildiğiniz gibi Kızım Nerede dizisi herhangi bir açıklama yapılamadan yayından kaldırılmıştı melekler.Daha sonra basında çıkan haberlerden dizi yapımcılarının ekibe paralarını ödeyemedikleri için böyle bir durum oluştuğu haberi çıkmıştı.

Uzun süredir suskunluğunu koruyan dizinin başrol oyuncusu Ece Uslu,twitter aracılığıyla hayranlarına seslendi;

"Keşke her şey başladığı gibi devam etseydi. 'Kızım Nerede'de olmamamın haklı sebepleri var. Avukatım basına açıklamasını yaptı. Basında çıkan haberler doğrudur. Keşke her şey başladığı gibi güzel devam etseydi ama... Anlaşmayı ben fesh ettim zaten... Açıklamalar yeterlidir, artık bu konu kapanmıştır arkadaşlar. Sevgiyle kalın!"

Gayet doğal bir durum melekler; ''Ne kaaa ekmek,o kaaa köfte!'' :D:D

Ece Uslu Kimdir?

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadının neden hep kaşlar böyle :D hep hüzün hep acı

Ece Uslu ''Kızım Nerede ?'' Dizisinden Ayrılma Sebebini Açıkladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Uslu " Kadınlar ne ister "

Ece Uslu " Kadınlar ne ister "

KADINLAR NE İSTER? OYUNCU ECE USLU KADINLARIN ERKEKLERDEN BEKLENTİLERİNİ SIRALADI Ece Uslu 'Esquire' dergisinin kasım sayısına, erkeklerin kadınlar hakkında bilmesi gereken maddeleri sıraladı... * Bir kadın sevdiği adamın her konuda duyarlı olmasını bekler. * Her kadın, ona sahip çıkan bir erkekle birlikte olmaktan hoşlanır ve bu davranıştan onur duyar. * Kadınların bazı sözlerinin,...
  2. ßeLeN KIZIM NEREDE DİZİSİNİ YORUMLUYOR!

ßeLeN KIZIM NEREDE DİZİSİNİ YORUMLUYOR!

kızım nerde kizim nerede kızım nerede forum kizim forum nerde ßeLeN KIZIM NEREDE DİZİSİNİ YORUMLUYOR! Flaş flaş.. Bir el atam burayada dedim ee filmi çok seviyorum napayım.. Kızım nerede filmini bilmem benim kadar sıkı takip eden varmı ama gerçekten güzel bir seneryo olmuş .Olaylar birbiri içine girmiş vaziyette kim kiminle ne yapmış ne etmiş baya karmaşık merak uyandıran bir film tabi bu...
  3. Ece Uslu hayatı

Ece Uslu hayatı

ece uslu kac yasinda ece uslu biyografi kaç yaşında nereli ece uslu hayatı, kısaca hayatı, kimdir, hakkında bilgiler, biyografi, biyografisi, kaç yaşında, yaşı, aslen nereli, nereli, dizileri, filmleri, resimleri Fotomodellikten oyunculuğa transfer olan, güzelliği ile büyüleyen başarılı isimlerden Ece Uslu hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler! Ece Uslu, 1974 yılında İzmir'de...
  4. Karagül Ebru Karakteri Ece Uslu Kimdir?

Karagül Ebru Karakteri Ece Uslu Kimdir?

Bu konu; Karagül Ebru Karakteri Ece Uslu Kimdir haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Karagül dizisi ilk bölümüyle Cuma gecesi ekranlara geldi. Fox Tvnin yeni dizisi olan Karagül'de Murat'ın İstanbul'daki karısı karakteri Ebru'yu Ece Uslu canlandırıyor. Ece Uslu'yu hatırlayalım... 1974 yılında İzmir'de doğdu. İzmir Devlet Tiyatrosu'nda bale ve müzik eğitimi aldı....
  5. Karagül Dizisi Ece Uslu Fotoğrafları

Karagül Dizisi Ece Uslu Fotoğrafları

Bu konu; Karagül Dizisi Ece Uslu Fotoğrafları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Fox Tv'nin yeni bombası Karagül cuma günü ilk bölümüyle ekranlara geldi. İlk bölümüyle izleyicinin beğenisini kazanan Karagül'de Ebru karakterini başarılı ve güzel oyuncu Ece Uslu canlandırıyor. Ece Uslu'nun en güzel resimlerini de galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş