gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ecele çare olmaz atasözünün anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım ecele çare olmaz diye bir atasözümüz var bunun bana açıklamasını yapmanız mümkün müdür = Tşk.

ecele çare olmaz atasözünün anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Darlıkta dirlik olmaz atasözünün anlamı manası tam olarak ne demektir.

Darlıkta dirlik olmaz atasözünün anlamı manası tam olarak ne demektir.

Büyük babam her zaman darlıkta dirlik olmaz diye bir atasözü söyler. Bunun tam manası anlamı ne demektir arkadaşlarım. Bu söz tam olarak ne demek istiyor. Teşekkürler.
  2. Namazda Gözü Olmayanın Kulağı Ezanda Olmaz Atasözünün Anlamı

Namazda Gözü Olmayanın Kulağı Ezanda Olmaz Atasözünün Anlamı

Namazda Gözü Olmayanın Kulağı Ezanda Olmaz Atasözünün Anlamı Namazda Gözü Olmayanın Kulağı Ezanda Olmaz Atasözü Namazda gözü olmıyanın, kulağı ezanda olmaz atasözünü eminiz ki, duymuşsunuzdur Melek'ler. Peki nedir bu atasözünün anlamı neden söylenir; buyrun onuda duyun arkadaşlarım :) İnsanlar kendi ilgi alanlarına giren konuları takip eder, detayı hakkında bilgi sahibi olurlar....
  3. Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Anlamı

Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Anlamı

Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Anlamı nedir? Selam millet benim ricam; Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Anlamı hakkında bilgi. Acaba Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün anlamını bilen var mı aranızda?
  4. Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Açıklaması

Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Açıklaması

Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Açıklaması Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün manası Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda günlük hayatta söylediğimiz bazen de duyduğumuz Olacakla Öleceğe Çare Yoktur atasözünün anlamını öğreniyoruz. Buyrun Melek'lerim., Olacakla Öleceğe Çare Yoktur sözünün manası; Olacakla Öleceğe Çare Yoktur Atasözünün Anlamı Hayatta değiştirilemeyecek...
  5. Zahmetsiz rahmet olmaz atasözünün anlamı

Zahmetsiz rahmet olmaz atasözünün anlamı

Kızlar bana zahmetsiz rahmet olmaz atasözünü açıklamrmısınız teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş