gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

EceLiNin fasulyesi=)

Konu, 'Hamilelik Anılarınız' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

genelde herkesin bildiği gibi iki evlada sahibim Allah bağışlarsa tabiki...aslında anılarım çok arada canım sıkıldıkça yine açarım:D ilk oğlumdan başlamak istiyorum sizlere.Batuhan utku.benim ilk göz ağrım canım kanım herşeyim annesinin okyanus gözlüsüdür o.ilkler herzaman farklıdır ya ...aslında evlatlar anne ve baba için yerleri hep aynıdır ama o ilk heyecan bambaşkaydı benim için çünkü ilk kez anne oluyordum:pasi: hamileliğim sorunlu başlamıştı ve kanamalarım oluyordu ilk kanamada o kadar üzülmüştümki bebeğimin gittiğini sanmıştım onu kaybettiğimi düşünmüştüm bir an ve sabaha kadar ağlamıştım:cry: ertesi gün doktora gittiğimizde ordaki gelen hamileleri gördükçe bu acım çoğalmıştı onların karnı burnundaydı oysa ben daha çok yeni 2 aylık hamileydim ve benden sabaha kadar kanama gelmişti hemde parçalı... hiçbir ümidim yok bir şekilde doktorun odasına girdim ve sedyeye yattım ve hala ağlıyordum:cry: doktor daha bakmamıştı ultrasonla bana teselli veriyordu üzülme daha gençsiniz yine olur gibisinden.:eferin:ama ne fayda gelde içime sor ... görüntü neticesinde bebeğimin yaşadığını öğrenmiştim ama ben yine ağlıyordum bu sefer sevinç gözyaşlarıydı ya fasulye gibi bişeydi işte vede çok hareketliydi elini ağzına götürüp emiyordu ayaklarını hareket ediyordu:D hamileliğimin ilerki zamanlarında bi deprem yaşadık adana ceyhan depremiydi ve mersindede hissedilmişti ve benim düşük tehlikem doğuma kadar vardı.evimiz 4.kattı benim nasıl yalınayak hoplayarak indiğimi tahmin edemezsiniz doktorum verilmiş sadakan varmış senin demişti.çok düşük yapan hastası gelmiş o anda.koruyan mevlam öyle bir koruyorki şükürler olsun rabbime benimde bebeğimi korumuştu:pray:.ben ilk bebeğimin kız olmasını istiyordum genelde anneler böyle ister babalarda tam tersi (tabi bunlar istisna) ilk başta benimde bir kızım olacağını söylemişti doktorumm Allahhh dedimm sevindirik olmuştum hemen başladım ben cicili bicili şeyleri almaya.ama eşim erkek diyordu alma boşyere onu dinleyen kim yok kızım olacaktı benim:789:fakat artık son zamanlarda % 90 kız diyen doktorum % 10 luk pay bıraktığı tahminini bu sefer %% erkek olarak belirledi :Dee tabi nemi oldu oğlum uzun bi süre cicili bicili kıyafetleri giymek zorunda kalmıştı:hhh: neysee şimdilik hamilelik anıma ara veriyorum bi dahaki sefere ilk doğumumu anlatacam sizlere ilk oğlumu normal doğurdumm hemde çatır çatır:D:D:D o çatırdamaları sizlere bi ara anlatacam:hihi:

2. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: EceLiNin fasulyesi=)
    Allah bağışlasın fasulyelerini. İki erkek fasulyemde benim var. Allah nasip ediyorsa iki dünya bir araya gelse değiştiremez. . Dilerim minik minik torun fasulyelere karışırsın. Mutluluğun daim olsun.

3. no man no cry

no man no cry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok kötü şeyler yaşamışsın.ama yüce Allah çektiklerinin karşılığını da daha iyi olarak düşündüğüm bir ödülle mükafatlandırmış:dünya güzeli bir oğulla.
    ama senin ultrasyonda gördüğün oğlunu fasülyeye benzetmen -yani öyle tahmin ediyorum- ayrı bir ustalık. paylaşım için saol:)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

dilerimki ALLAH iki evladınıda sana ve babalarına hayırlı birer evlat etsin, uzun,sağlıklı, huzurlu ve kısmetleri bol olan ömürler nasip etsin vede babalarına ve sana onlarında evlatlarını sevmeyi nasip etsin.

paylaşımın için tşkler

5. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ecelin adminim okadar güsel yazmışsınız ki... isteyen herkese allahım bebek nasip etsin..annelik böle bi duygu olsa gerek.. canında can taşımakk ...

öptum yanaklarından o tatlı fasulyelerinn :)

6. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

evet gercektende cok guzel anlattin bir an kendi fasulyeme dondum cunku gercekten senin anlattigin gibi ilk gordugumde onu oyleydi ve senin dedigin gibi parmagini emiyodu hatta doktor gulmustu ona.Allah bagislasin onlari bize ve hayirlarini gormeye nasip etsin

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Hayirli evlat olurlar insallah, allah torunlarinizi görmeyide nasip eder insallah :)

8. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Yüce Allahım bütün ömrünüz boyunca sağlıkla sıhatle ve hep birlikte yaşamayı nasip etsin.
    Anneme bile hayret ederdim hem çok ağrılı bişey der hemde her sene doğum yapardı:)
    zor ve en güzel duygu. buna benzeyen başka bi his yok sanırım.

9. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Rabbim o sevimli yavrularını sana bağışlasın hayırlı evlat kılsın torunlarını sevmeyi nasip etsin canım her ikisinide kocaman öpüyorum:kiss:

10. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

allah sana iki evladınıda bağşlasın çok zor günler geçirmişsin allah yinede sana nasip etmiş onları ne güzel yinede evlatlarını kucağında görünce hepsi kutsal bir ana dönişmüştür mutlu ve huzurlu bir hayat geçirin inşallah

11. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

paylaşımın için yüreğine sağlık mawiii allah olmayanlara inşallah nasip eder

12. semazen

semazen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Paylaşım için teşekkürler rabbim evlatlarını sana bağışlasın.Uzunn sağlıklı ömürler versin.
    Darısı cümle bebiş isteyenlere olsun inşallah :)

13. sky35

sky35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yaşadıkların kolay değil.allah acılarını göstermesin.hikayenin devamını bekliyoruz...:)

14. xqw07

xqw07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Allah acılarını göstermesin!
    Hayırlı evlat olsunlar bendede bildiğin üzere bir prenses var:)

15. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Paylaşım için teşekkürler sevgili adminim :)ALLAH bağışlasın ablam..Umarım sizin için hayırlı evlatlar olurlar :)

EceLiNin fasulyesi=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çerkez Fasulyesi

Çerkez Fasulyesi

Malzemesi: 500 g ince doğranmış haşlanmış taze fasulye, 2 yemek kaşığı yoğurt, 1 yemek kaşığı mayonez, 1 yemek kaşığı sızma zeytinyağı, 1 kahve kaşığı tuz, 1 kahve kaşığı karabiber, 2 yemek kaşığı ceviz içi Hazırlanışı: Önce haşlanmış fasulyeleri süzdürün. Zeytinyağı, tuz ve karabiberi ekleyip karıştırın. Ayrı bir kabın içinde yoğurt ve maydanozu çırpın. Fasulyeleri servis tabağına alın....
  2. Ecel..

Ecel..

Kişinin ömrü uzun olacak ve yaşamı anlam kazanacaktır
  3. Çalı fasulyesi

Çalı fasulyesi

Rüyada çali fasulyesi topladigini görmek, zengin bir kimseden yardim göreceginize isarettir. Çali fasulyesini yedigini gören islerinde basarili olur. Bir baska rivayete görede: Rüyada çali fasulyesi topladigini görmek, zengin bir kimseden yardim görecegini isarettir. ÇALISMAK
  4. soya fasulyesi

soya fasulyesi

(Sojabohne (f), Fr. Soja (m), Ing. Soybean, soya-bean) 1-1,5 m boyunda, kismen sarilici, dallanmis, bir yillik, Çin ve Japonya’da genis ölçüde zirâati yapilan, besin degeri bakimindan hayli önemi olan bir bitki. Bitkinin yapraklari üç yaprakçikli, yaprakçiklar oval sekilli ve sivri uçludur. Çiçekler sarimsi veya menekse renklidir. Meyveleri biraz kivrik, tüylü ve 2-5 tohumludur. Tohumlar küre...
  5. Soya Fasulyesi

Soya Fasulyesi

Soya Fasülyesi: (Sojabohne (f), Fr. Soja (m), Ing. Soybean, soya-bean) 1-1,5 m boyunda, kismen sarilici, dallanmis, bir yillik, Çin ve Japonya’da genis ölçüde zirâati yapilan, besin degeri bakimindan hayli önemi olan bir bitki. Bitkinin yapraklari üç yaprakçikli, yaprakçiklar oval sekilli ve sivri uçludur. Çiçekler sarimsi veya menekse renklidir. Meyveleri biraz kivrik, tüylü ve...

Sayfayı Paylaş