gebe
  1. ben sen o

ben sen o Forum Okuru

eclal isminin anlamı nedir bilen var mı kızlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ben sen o tarafından paylaşıldı.

eclal isminin anlamı nedir

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Benim bildiğim kadarı ile Eclal isminin anlamı; çok iyi çok güzel

eclal isminin anlamı nedir bilen var mı kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtaj yasası ne zaman çıkıyor kızlar bilen var mı ?

Kürtaj yasası ne zaman çıkıyor kızlar bilen var mı ?

Başbakan Erdoğan 2012 yada 2013 yıllarında Kürtaj yasasının çıkacağını söylemiş, hatta bir hastahane açılışında bundan bahsetmiş kızlar. Bu konu hakkında bilginiz varmı yasa sizce ne zaman çıkar ve bu yasa doğrumu sizce ?
  2. Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Merhaba kızlar size bir deyimin anlamını soracaktım acaba aranızda Bir Pula Satmak Deyiminin Anlamını bilen var mı varsa bana yazsın merak ettim bu deyimin açıklamasını
  3. Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Selam kızlar size yine bir deyimin anlamını sormak istiyorum bu deyimi bende ara ara kullanırım ama oğlum merak etti sordu inanın o an anladığım ki bende tam olarak anlamını bilmiyorum ve ona açıklayamadım tabi :) Acaba aranızda Bit Yeniği Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı?
  4. Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir bilen var mı

Selam arkadaşlar size bir deyimin anlamını sormak için yazıyorum çünkü ben bu deyimin manasını bulamadım acaba Birbirine Girmek Deyiminin Anlamı nedir?
  5. Gözyaşı ne işe yarar kızlar bileniniz var mı

Gözyaşı ne işe yarar kızlar bileniniz var mı

Kızlar bu hani üzüldüğümüzde yada sevindiğimizde sadece dışarı akıttığımız gözyaşları gerçekte içinde ne var ve tam olarak ne işe yarar yani üzülmesek yada sevinmesek yani hiç ağlamasak hiçte olmazlar ee o zaman ne işe yarıyorlar ki ?

Sayfayı Paylaş