gebe
  1. özlem demet

özlem demet Forum Okuru

ecrin ismine ek isim arıyorum.......

Konu, 'Bebek İsimleri Anlamları' kısmında özlem demet tarafından paylaşıldı.

ecrin isminin anlamı elif ecrin isminin anlamı :ebebek:21 haftalık hamileyim yolun yarısına geldik ama meleğimizin ismine tam karar veremedik birde siz melek ablalarının fikrini alalım dedik.ecrin ismine ek arıyoruz.. hmmm soy ismimizde şenol ona yakın isimde olabilir...:salıncak:

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Elif Ecrin Eylül Ecrin
    Ecrin Naz

3. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    tabikide elif ecrin :)) nickimdede yazdığı gibi benim kızım olursa bende ismini elif ecrin koyacağım ....Allah'ım hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin meleğini....

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
ecrin ismine ek isim arıyorum....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızıma isim arıyorum:)

kızıma isim arıyorum:)

kızıma isim arıyorum 2011 Arkadaşlar 5.5 aylık hamileyim ve kızım olucak. Allah olmayan herkese nasip etsin. Çok güzel bir duygu:) kızıma isim arıyorum fakat hala karar veremedik. yardımcı olursanız, fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum. şimdiden teşekkürler:)
  2. Doğacak oğluma isim arıyorum

Doğacak oğluma isim arıyorum

merhaba hanımlar şu an hamileyim ve bir oğlum olacağını öğrendim bana özellikle kuranda geçen erkek bebek isimleri önerebilrmisiniz
  3. köpeğime isim arıyorum

köpeğime isim arıyorum

selam nişanlım bana Golden Retriever cinsi yavru bir köpek hediye etti görseniz çok tatlı birşey:) isim konusunu bana bıraktı ama ben bir türlü karar veremiyorum acaba köpeklere nasıl isimler verilir bu arada köpeğim dişi ve ona uygun isimler olursa çok sevinirim fikirlerinizi bekliyorum
  4. 2014 Kızıma İsim Arıyorum

2014 Kızıma İsim Arıyorum

2014 kız bebek isimleri, kız bebek isimleri, bebek isimleri 2014 Doğacak bebeğinizin cinsiyeti kızsa ve siz de isim konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız sizler için birçok kız bebek isimlerini anlamları ile birlikte bir araya getirdik. Alfabetik olarak sizler için paylaştığımız en yeni ve popüler kız bebek isimleri arasından belkide kızınız için isim bulacak ve o ismi kızınıza...
  5. oğluma isim arıyorum

oğluma isim arıyorum

bebeğim yakında doğacak. hala isim arıyoruz. tavsiyeleriniz varsa seviniriz. tek isim olsun istiyoruz.

Sayfayı Paylaş