gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Eczacıbaşı’ndan yağmur suyu ve güneş kullanan fabrika

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

ECZACIBAŞI Girişim Pazarlamanın 15 milyon dolarlık yatırımla kurulan Endüstriyel Temizlik ve Kozmetik Ürünleri Fabrikası, Gebze’de faaliyete geçti. Eczacıbaşı Holdingten yapılan açıklamada, 9 bin metrekare alan üzerine kurulan ve yıllık 20 bin ton üretim kapasitesine sahip olan fabrikada, Maratem endüstriyel temizlik ürünleri, Selin ve Egos markalı ürünler ile diğer kişisel bakım ürünlerinin iç ve dış pazara yönelik üretiminin yanı sıra fason üretim de gerçekleştirileceği bildirildi. Açıklamada, Türkiye’nin ürün geliştirme ve Ar-Ge amaçlı en kapsamlı laboratuvar ve ekipmanlarına sahip olan fabrikanın aynı zamanda çevre dostu olduğu, üretimde güneş enerjisinden faydalanılan ve işlemden geçirilen yağmur suyunun kullanıldığı belirtildi. Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı da konuya ilişkin değerlendirmesinde, "Bu yatırımımız, uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz tüketici ürünleri sektöründeki varlığımızın sağlamlaşıp derinleşmesi bakımından stratejik değere sahip bulunuyor ve bu nedenle de Eczacıbaşı Topluluğu için önem taşıyor. Bu yatırımla aynı zamanda, son yıllarda, global rekabet üstünlükleri elde etmek amacıyla tüm çalışma alanlarımızda giriştiğimiz stratejik yapılanma yolunda, yeni bir adım daha atmış bulunuyoruz" dedi. kaynak:hürriyet ekonomi

Eczacıbaşı’ndan yağmur suyu ve güneş kullanan fabrika konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fabrika....

Fabrika....

Son günlerde bir değişim saplantısı tanıdığım veya gördüğüm herkesi esir almıştı.Büyük olasılıkla bu saplantı yakın bir gelecekte ortadan kalkacak ama yerine başkaları gelecekti. M,büyük ve uluslararası bir şirketin birkaç yıl önce açılmış fabrikasında çalışıyordu.Yaptığı işe karşılık aldığı ücret fena sayılmazdı ve M`de hiç şikayet etmeden çalışıyor dahası mutlu bile oluyordu.Fabrikanın...
  2. Cilde Yağmur Suyu

Cilde Yağmur Suyu

Yağmur genellikle, sıkıntı ve üzüntünün anlamdaşıdır. Kuşkusuz, eğer yağmurun yağışını camların gerisinden İzleyecek olursanız, ne üzgün ne ağlamaklı bir manzaradır bu! Ama ona nankörlük de et*meyin, yaşam için kaçınılmaz olduğu gibi, güzelliğinizin yararına kullanabileceğiniz bir çok özellikleri de bünyesinde sakla*maktadır. Şu halde gökten gelen bu suyun yararlarından en yüksek derecede...
  3. Yağmur Ve Su Damlacıkları...

Yağmur Ve Su Damlacıkları...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş