gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Eda berker beni sana hapsettin eski ama bi o kadarda hoş bi şarkı şarap misali :D:D:D

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

beni sana hapsettin kim söylüyo eda berker kimdir bir sen vardın yüreğime sardığım canımı paylaştığım düşlerime hasret yağdı beni sana hapsettin kim söylüyor bir sen vardın yüreğime sardığım söylüyor Böyle yazılmış, bilirim alnıma Hasret acısı, göğsümde bela

Beni sana hapsettin
    Dönülmez uzaklarda
    Kaderime terk ettin
    Dayanamam yokluğuna

Beni sana hapsettin
    Dönülmez uzaklarda
    Alışamadım inan
    İnan yokluğuna

Bir sen vardın
    Yüreğime sardığım
    Canımı paylaştığım
    Düşlerime hasret yağdı

Bir sen vardın
    Yüreğime sardığım
    Canımı paylaştığım
    Nerdesin?

Beni sana hapsettin
    Dönülmez uzaklarda
    Kaderime terk ettin
    Dayanamam yokluğuna

Beni sana hapsettin
    Dönülmez uzaklarda
    Kaderime terkettin
    Nerdesin?

Aldın aklımı, savurdun yel gibi
    Sevdan bu mu yar, tut ellerimi

Beni sana hapsettin
    Dönülmez uzaklarda
    Kaderime terkettin
    Dayanamam yokluğuna

Beni sana hapsettin
    Dönülmez uzaklarda
    Alışamadım inan
    İnan yokluğuna

eda berker söylüyor indirmenizi tavsiye ederim slow parça :)
    :salıncak:

Son düzenleme: 22 Aralık 2008
Eda berker beni sana hapsettin eski ama bi o kadarda hoş bi şarkı şarap misali :D:D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eda Berker - Beni Sana Hapsettin

Eda Berker - Beni Sana Hapsettin

beni sana hapsettin akor Böyle yazılmış, bilirim alnıma Hasret acısı, göğsümde bela Beni sana hapsettin Dönülmez uzaklarda Kaderime terk ettin Dayanamam yokluğuna Beni sana hapsettin Dönülmez uzaklarda Alışamadım inan İnan yokluğuna Bir sen vardın Yüreğime sardığım Canımı paylaştığım Düşlerime hasret yağdı Bir sen vardın Yüreğime sardığım Canımı paylaştığım Nerdesin?...
  2. Bi Ben Eksiktim :D

Bi Ben Eksiktim :D

:melek:merhabalar değerli melekler benim adım ece ama siz eje diyebilirsiniz yaşım 16 melekler mekanını çok beyeniyorum misafir olarak giriyodum hepinizi çok seviyorumm.. saygılarımla ... =):cheer2::tik::humble:
  3. Bi Espride Sen Patlat :D

Bi Espride Sen Patlat :D

Aklıma bişey geldi bakalım begenecek misiniz :) En soguk espriler bu mekanda patlar :D hadi bakalım melekler bi espride siz patlatın :D:D ben baslıyorum.. En güçlü ilimiz hangisidir..? -Giresun.. * * * * * * çünküüüü * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Arkasında ordu var :D:D
  4. Kızlar bi el atın :D

Kızlar bi el atın :D

Kızlar yaa benim saçlarım acayip kırık. Ayrıca sadece uçlarda değil saç telinin neredeyse ortalarında bile kırıklar var o kadar vasat bi durumdayım yani :S Kestiriyorum uçlarından ama yine kırılıyo. Ne yapmalıyım bilen var mı? Bu kırıkların üstesinden nasıl gelirim? Bide evde kendim uçlarından almak istiyorum haftada 1 defa falan ortalarında da olduğu için. Kuaföre gitsem çok kısa kestirmem...

Sayfayı Paylaş