gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Eda Berker - Beni Sana Hapsettin

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

beni sana hapsettin akor Böyle yazılmış, bilirim alnıma Hasret acısı, göğsümde bela

Beni sana hapsettin
    Dönülmez uzaklarda
    Kaderime terk ettin
    Dayanamam yokluğuna

Beni sana hapsettin
    Dönülmez uzaklarda
    Alışamadım inan
    İnan yokluğuna

Bir sen vardın
    Yüreğime sardığım
    Canımı paylaştığım
    Düşlerime hasret yağdı

Bir sen vardın
    Yüreğime sardığım
    Canımı paylaştığım
    Nerdesin?

Beni sana hapsettin
    Dönülmez uzaklarda
    Kaderime terk ettin
    Dayanamam yokluğuna

Beni sana hapsettin
    Dönülmez uzaklarda
    Kaderime terkettin
    Nerdesin?

Aldın aklımı, savurdun yel gibi
    Sevdan bu mu yar, tut ellerimi

Beni sana hapsettin
    Dönülmez uzaklarda
    Kaderime terkettin
    Dayanamam yokluğuna

Beni sana hapsettin
    Dönülmez uzaklarda
    Alışamadım inan
    İnan yokluğuna

Eda Berker - Beni Sana Hapsettin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eda Özülkü - Dayanamam Sana

Eda Özülkü - Dayanamam Sana

Öyle deli gibi esme başım dönüyor Hasretini verme baharın yerine Öyle arada bi bakma içim gidiyor Gözyaşımı derme gülümün yerine Ölüm olda düş peşime Ecel olda al başımı Eriyor içim yanıyor giderek Yine de dayanamam sana ben Kimbilir kaç yıl daha Böyle canım yanacak Seninle olmak var ya Yeniden doğmak var ya Kimbilir kaç yıl daha Sürgün çeker bu gönül Seninle olmak var ya Yeniden doğmak var...
  2. Eda davası

Eda davası

Madde 61 - Toplu iş sözleşmesine dayanan eda davalarında ifaya mahkûm edilen taraf, temerrüt tarihinden itibaren, bankalarca uygulanan en yüksek işletme kredisi faizi üzerinden temerrüt faizi ödemeye de mahkûm edilir. Aynî taahhüdünü yerine getirmeyen veya eksik yerine getiren taraf derhal ifaya mahkûm edilir. Tarafların tazminat hakları saklıdır.
  3. berker -gül bakışlım---akor

berker -gül bakışlım---akor

gül bakışlım akor gül bakışlım notaları gitar notaları berker akor nota Am G Gül teninden oyalanıp süzül de gel C Gül bakışlım göz yaşını silip de gel G Yaram sızlar yalnızlığım bilip de gel Am Gül bakışlım gel Am G Ay büyüdü geceleri seni düşledim...
  4. Deniz Seki - Suya Hapsettim

Deniz Seki - Suya Hapsettim

deniz seki su hapsettim su hapsettim sözleri Son günlerde internette tıklama sayısı hızla artan ve radyolarda sıkça istek yapılan şarkıların başında Deniz Seki'nin yeni şarkısı Suya Hapsettim var.... Suya Hapsettim Ne aşk var ne de itiraf var Ne adres ne boş sokaklar Sormadan bulamadım Belki de ben yolumu kaybettim Okusam da söyleyemem adını Çünkü ben seni suya hapsettim Ezberlediğimden...
  5. eda

eda

ben 4 bucuk aydır evliyim çocuk istiyoruz ama hala olmadı hastaneye dahi gittim sonuclarım temiz cıktı eşimde bi ssorun yok adetime 3 gün var ve idrarımda beyaz tortular var sizce hamilemiyim ?

Sayfayı Paylaş