gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Eda Metin Özülkü Fenerbahçe Marşları

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Eda Metin Özülkü Fenerbahçe Marşları 2007[/FONT]

SANATÇI ADI : Eda - Metin Özülkü

ALBÜM ADI : Fenerbahçe Marşları

YIL : 2007

COVER:

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

1- Geliyor Geliyor FB
    2- Hep Destek Tam Destek
    3 -Tek Söz FB
    4- Alemlerin Kralı
    5 -Canıma Can
    6 -Lay Lay
    7- FB Affetmez
    8 -Boşu Boşuna
    9- Kime Gönül Verdik
    10 -Çıkıs Yok
    11- Fenerbahçem

Eda Metin Özülkü Fenerbahçe Marşları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eda Özülkü biyografisi

Eda Özülkü biyografisi

1966 yılında Gölcük'te doğan Eda Özülkü, ilk ve orta okul yıllarını İzmit'te geçirdi. Liseyi İstanbul'da tamamladı ve Marmara Üniversitesi Müzik Bölümü'nden mezun oldu. Aynı üniversitede şan eğitimi üzerine yüksek lisans yaptı. Daha sonra Işık Lisesi’nde ve mezun olduğu üniversitede öğretim görevlisi olarak çalıştı. Öğretmenliğinin yanında müzik çalışmalarına eşi Metin Özülkü ile birlikte...
  2. Eda Özülkü - Yandı Gönlüm

Eda Özülkü - Yandı Gönlüm

Yalan değilim,hazır değilim Senden sonra olanlara Razı değilim mecbur değilim Senden arta kalanlara Ömür boyu seninleydim İster bil inanma Boşver beni Ah bir utan bana yaklaşma Yandı gönlüm bir masaldı Gözümü aldı dumanı sardı Sevdim eller eller aldı Bir yalanmış bana külü kaldı(2x)
  3. Eda Özülkü - Düğün

Eda Özülkü - Düğün

Gel şöyle otur biraz Dinle bak neler oldu Aşk sahipsiz eserken Bu masum kalbi buldu Ağlama dur önce duy Bunu sende istemiştin Yıllar önce benim gibi Yuvadan uçup gittin Ömür boyu dizimde kal deme Aşkı buldum vazgeçmek olmaz Durgun akan sular gibi Yazılmamış kural gibi Boynu bükük kuşlar gibi Gidiyorum çaresiz Bak elveda değil bu Ayrılık değil düğün Hem ölüm değil ya bu Ben...
  4. Eda Özülkü - Dillere Destan

Eda Özülkü - Dillere Destan

Uğruna canım ölmeli mi Bu kadar üstüne gitmeli mi Ne malum olur ya sever diye Koca bir ömrü tüketmeli mi Vah yazık bana olmaz olsada Toz pembe masallar Çılgınım sana anla ben sana Onun için bu telaş Dillere destan aşk bu olur mu Eğer severse kalp yorulur mu Hele bana dayalı köşkleri vaadet Tadına doyulmaz Dillere destan aşk bu olur mu Eğer severse kalp yorulur mu Hele bana boyalı sözleri...
  5. Eda Özülkü Kimdir, Resimleri

Eda Özülkü Kimdir, Resimleri

Eda Özülkü Kimdir, Resimleri var mı acaba sizin sitenizde yoksa paylaşırsanız linkini atın buraya

Sayfayı Paylaş