gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Eda Özülkü - İnce Sızım

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bir bahardım şimdi ayaz Feryadımı duy biraz İhtimalim umudum az
    Bilirim dönmez zor biraz

Ne verdiysem yanlış aldın
    Kabullendim alttan aldım
    Uslanmadım sırılsıklam
    Ben hep sana hayran kaldım

İnce sızım
    Kalp hırsızım
    Beni benden aldın imkansızım
    Ağlasam inlesem ne fayda
    Nasıl olsa ben hep haksızım
    İnce sızım çok yalnızım
    Beni benden aldın imkansızım
    Ne yapsam ne etsem ne fayda
    Nasıl olsa ben hep haksızım

Eda Özülkü - İnce Sızım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eda Özülkü biyografisi

Eda Özülkü biyografisi

1966 yılında Gölcük'te doğan Eda Özülkü, ilk ve orta okul yıllarını İzmit'te geçirdi. Liseyi İstanbul'da tamamladı ve Marmara Üniversitesi Müzik Bölümü'nden mezun oldu. Aynı üniversitede şan eğitimi üzerine yüksek lisans yaptı. Daha sonra Işık Lisesi’nde ve mezun olduğu üniversitede öğretim görevlisi olarak çalıştı. Öğretmenliğinin yanında müzik çalışmalarına eşi Metin Özülkü ile birlikte...
  2. Eda Özülkü - Yandı Gönlüm

Eda Özülkü - Yandı Gönlüm

Yalan değilim,hazır değilim Senden sonra olanlara Razı değilim mecbur değilim Senden arta kalanlara Ömür boyu seninleydim İster bil inanma Boşver beni Ah bir utan bana yaklaşma Yandı gönlüm bir masaldı Gözümü aldı dumanı sardı Sevdim eller eller aldı Bir yalanmış bana külü kaldı(2x)
  3. Eda Özülkü - Ne Kaldı

Eda Özülkü - Ne Kaldı

Ayrılıklar (Ne Kaldı) Ne kaldı hüzün tohumları bile soldu İçimde aşka dair ne varsa yok oldu Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın Günahları paylaşacak el ararsın Şansıma ismini verdimde yetinmedin Kırıldım senden ala bir şeymi istedim Yalan değil sadece bir gün gördüğüm Yeminlerin şimdi dilinde kördüğüm Ayrılıklar ayrılıklar Şimdi bende tek sorun var Nasıl geçer yalnız bahar Zor...
  4. Eda Özülkü - Düğün

Eda Özülkü - Düğün

Gel şöyle otur biraz Dinle bak neler oldu Aşk sahipsiz eserken Bu masum kalbi buldu Ağlama dur önce duy Bunu sende istemiştin Yıllar önce benim gibi Yuvadan uçup gittin Ömür boyu dizimde kal deme Aşkı buldum vazgeçmek olmaz Durgun akan sular gibi Yazılmamış kural gibi Boynu bükük kuşlar gibi Gidiyorum çaresiz Bak elveda değil bu Ayrılık değil düğün Hem ölüm değil ya bu Ben...
  5. Eda Özülkü - Dayanamam Sana

Eda Özülkü - Dayanamam Sana

Öyle deli gibi esme başım dönüyor Hasretini verme baharın yerine Öyle arada bi bakma içim gidiyor Gözyaşımı derme gülümün yerine Ölüm olda düş peşime Ecel olda al başımı Eriyor içim yanıyor giderek Yine de dayanamam sana ben Kimbilir kaç yıl daha Böyle canım yanacak Seninle olmak var ya Yeniden doğmak var ya Kimbilir kaç yıl daha Sürgün çeker bu gönül Seninle olmak var ya Yeniden doğmak var...

Sayfayı Paylaş