gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Eda Özülkü - Mendilim Kara Beyaz

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Zaman; Seni meçhulden aldı zalim deli zaman
    Bana getirmeden oyaladı hırpaladı

Karanlığın hükmü soldu
    Bende şafak söktü artık
    Yolun başındayım (senin yanındayım)

Mendilim kara beyaz
    Geceler bize ayaz
    Ama ben sana helal
    Gülsene bana biraz

Ovalar dereler
    Bin ateş tepeler
    Yüreğim sana yanar
    Gül yüzün kime güler

Söz: Eda Özülkü
    Müzik: Metin Özülkü

Eda Özülkü - Mendilim Kara Beyaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eda Özülkü - Saymadım Yılları

Eda Özülkü - Saymadım Yılları

Saymadım yılları acıyla bütünleşen Her anım seninle ve hüzün dolu Sormadım günlere neden boynunuz bükük Ağlıyor saatler benden de beter Kimbilir alışırım yokluğa ayrılığa Bir anda gülerim senin gibi İnce bir dal gibi kırılır umutlarım Bana öyle sevmiyor gibi bakma Küçük bir saz gibi çalınır umutlarım Beni öp sarıl eller gibi yakma Gözyaşım kalmadı ne yazık geç anladım Olmuyor ne yapsam hep...
  2. Eda Özülkü - Ne Kaldı

Eda Özülkü - Ne Kaldı

Ayrılıklar (Ne Kaldı) Ne kaldı hüzün tohumları bile soldu İçimde aşka dair ne varsa yok oldu Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın Günahları paylaşacak el ararsın Şansıma ismini verdimde yetinmedin Kırıldım senden ala bir şeymi istedim Yalan değil sadece bir gün gördüğüm Yeminlerin şimdi dilinde kördüğüm Ayrılıklar ayrılıklar Şimdi bende tek sorun var Nasıl geçer yalnız bahar Zor...
  3. Eda Özülkü - Dillere Destan

Eda Özülkü - Dillere Destan

Uğruna canım ölmeli mi Bu kadar üstüne gitmeli mi Ne malum olur ya sever diye Koca bir ömrü tüketmeli mi Vah yazık bana olmaz olsada Toz pembe masallar Çılgınım sana anla ben sana Onun için bu telaş Dillere destan aşk bu olur mu Eğer severse kalp yorulur mu Hele bana dayalı köşkleri vaadet Tadına doyulmaz Dillere destan aşk bu olur mu Eğer severse kalp yorulur mu Hele bana boyalı sözleri...
  4. Eda Özülkü - Dayanamam Sana

Eda Özülkü - Dayanamam Sana

Öyle deli gibi esme başım dönüyor Hasretini verme baharın yerine Öyle arada bi bakma içim gidiyor Gözyaşımı derme gülümün yerine Ölüm olda düş peşime Ecel olda al başımı Eriyor içim yanıyor giderek Yine de dayanamam sana ben Kimbilir kaç yıl daha Böyle canım yanacak Seninle olmak var ya Yeniden doğmak var ya Kimbilir kaç yıl daha Sürgün çeker bu gönül Seninle olmak var ya Yeniden doğmak var...
  5. Eda Özülkü Kimdir, Resimleri

Eda Özülkü Kimdir, Resimleri

Eda Özülkü Kimdir, Resimleri var mı acaba sizin sitenizde yoksa paylaşırsanız linkini atın buraya

Sayfayı Paylaş