gebe
  1. eda mustafaoglu

eda mustafaoglu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

eda

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında eda mustafaoglu tarafından paylaşıldı.

ben 4 bucuk aydır evliyim çocuk istiyoruz ama hala olmadı hastaneye dahi gittim sonuclarım temiz cıktı eşimde bi ssorun yok adetime 3 gün var ve idrarımda beyaz tortular var sizce hamilemiyim ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.522
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba
    Söylentilerle yola çıkmayın.İdrarın tortulu olması ,ağrılar batmalar,meme hassasiyeti vs... Gebeliğin belirtileri gebeliğin 4-5 ci haftalarında başlar.Gecikmeniz olursa test yaparsınız.

eda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eda Özülkü - Sevgili Adaletin

Eda Özülkü - Sevgili Adaletin

Uyan gülüm Artık uyan da gör şu halimi Yapma! Benden öyle eller gibi kaçma Yapraklarım hep dökülür a canım Sensiz yaşamıyorum Sisler sarıyor başımı a canım Sensiz göremiyorum Ey! Rüzgarın oğlu es birazcık Ey! Allahın kulu sev artık Günahtır aşkın kanıyor içimde Nerde o sevgili adaletin Ayıptır etme yabana atılmaz Uğruna çekilen sefaletim Yaban gülüm Şöyle bir anlık bak bekliyorum Yaklaş...
  2. Eda Özülkü - Saymadım Yılları

Eda Özülkü - Saymadım Yılları

Saymadım yılları acıyla bütünleşen Her anım seninle ve hüzün dolu Sormadım günlere neden boynunuz bükük Ağlıyor saatler benden de beter Kimbilir alışırım yokluğa ayrılığa Bir anda gülerim senin gibi İnce bir dal gibi kırılır umutlarım Bana öyle sevmiyor gibi bakma Küçük bir saz gibi çalınır umutlarım Beni öp sarıl eller gibi yakma Gözyaşım kalmadı ne yazık geç anladım Olmuyor ne yapsam hep...
  3. Eda Özülkü - Dillere Destan

Eda Özülkü - Dillere Destan

Uğruna canım ölmeli mi Bu kadar üstüne gitmeli mi Ne malum olur ya sever diye Koca bir ömrü tüketmeli mi Vah yazık bana olmaz olsada Toz pembe masallar Çılgınım sana anla ben sana Onun için bu telaş Dillere destan aşk bu olur mu Eğer severse kalp yorulur mu Hele bana dayalı köşkleri vaadet Tadına doyulmaz Dillere destan aşk bu olur mu Eğer severse kalp yorulur mu Hele bana boyalı sözleri...
  4. Eda davası

Eda davası

Madde 61 - Toplu iş sözleşmesine dayanan eda davalarında ifaya mahkûm edilen taraf, temerrüt tarihinden itibaren, bankalarca uygulanan en yüksek işletme kredisi faizi üzerinden temerrüt faizi ödemeye de mahkûm edilir. Aynî taahhüdünü yerine getirmeyen veya eksik yerine getiren taraf derhal ifaya mahkûm edilir. Tarafların tazminat hakları saklıdır.
  5. Eda Özülkü Kimdir, Resimleri

Eda Özülkü Kimdir, Resimleri

Eda Özülkü Kimdir, Resimleri var mı acaba sizin sitenizde yoksa paylaşırsanız linkini atın buraya

Sayfayı Paylaş