gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Edebıyat sınavı

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

GECEN YIL EDEBIYAT SINAVINDAYIZ . bende kopya cekıcegım zamn kopyayı etegımın altına yanı kilotlu corabıma ınelerdım cam tarafında oturdugumdan dolayı sorun olmazdı hemde hocanın tam onunde en onde oturuyodum.herneyse ben dalmısım kopyaya bı baktım bızım erkek hoca kalorıferın ustunde oturuyo bacagıma bakıyo kopya cekerken en uste kadar acıyordum bacagımı. çok utanmıstım ama bırsey dememıstı ee adam gordu bacagı kopyayı unuttu napsın zavallım :):):) :D

2. toto

toto Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güler misin ağlar mısın

Edebıyat sınavı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Edebıyatta zeytın

Edebıyatta zeytın

zeytinle ilgili güzel sözler zeytin ile ilgili sözler zeytinyağı ile zeytinle "... Yani, öylesine ciddiye alacaksın ki yaşamayı, yetmişinde bile, mesela, zeytin dikeceksin hem de öyle çocuklara falan kalır diye değil, ölmekten korktuğun halde ölüme inanmadığın için, Yaşamak yani ağır bastığından..." Nazım Hikmet "Ben ağaçların hepsini severim, ama zeytin ağacı bir başka....
  2. Sınav sınav sınav...

Sınav sınav sınav...

Offf hiç boş kalmıyorum üzülmek için hep bişeylerim oluyo. Şimdi de 2. tercih zamanı geldi tercih yapmak istiyorum ilk tercihi yapmadım. Ama ya yine olmazsa diye tereddütteyim:S. Sıkıldım bunaldım bu sınavlardan artık bu senede olmazsa seneye tekrar giricek cesareti bulurmuyum bilmiyorum en baştan tekrar ders çalış test çöz... Artık bunları duymak istemiyorum bi kazansam artık şu üniversiteyi...
  3. Ygs Sınavı

Ygs Sınavı

Adım Onur Önder Banaa dua okursanız allah size 100 katı sevabını versin . 3 gulhü 1 elham ne kdar okursanız allah razı olsun . Okurmusunuz ?
  4. Sınav.

Sınav.

04.05.2012 günü hayatbilgisi sınavından kaç alacağım.
  5. sınav duası

sınav duası

neden fatiha okunmuş kuru üzümü aç karnına yiyeceğiz

Sayfayı Paylaş