gebe
  1. seyda06

seyda06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eder misiniz???

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında seyda06 tarafından paylaşıldı.

lütfen yardım edinnnn mrb ben yeni üye oldum sizden yardım istiorum.erkek arkadaşımla yıl dönümümüz yaklaşıo ne hediye alcağımı ve nasıl bir süpriz yapacağımı bilmiorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme: 2 Ağustos 2010
eder misiniz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küfür Eder misiniz?

Küfür Eder misiniz?

orjinal küfürler sesli küfürler süper orjinal küfür seslikudur Genellikle küfür kelimesi bayanlarla değil erkeklerle bağdaştırılır. Trafikte sinirlenen, maçta kaybeden, hıncını alamadığı bir patronu olan erkeklerin çeşitli durumlarda farklı sebeplerle bazen sesli, bazen çok sesli küfürler etmesi hayatın olağan mevhumlarındandır. Ancak zamanın da değişmesiyle birlikte eskiden erkeğe özgü olan...
  2. Sizin İçin Fark eder mi?

Sizin İçin Fark eder mi?

klasik öpüşme sahneleri artık alışıla gelmiş bişey milletçe alıştık artık diyorum...... SİNEMİS'İN NEFESİ MİS GİBİ “BU DA BENİM AİLEM” OYUNUNDA ROL GEREĞİ SİNEMİS CANDEMİR’LE ÖPÜŞECEK OLAN YUNUS GÜNÇE, BU DURUMUN KENDİLERİNİ RAHATSIZ ETMEDİĞİNİ SÖYLEDİ. Günçe, “Ben fırsat buldukça, 12 yaşımdan beri öpüşüyorum. Oyunumuzda da iki gencin aşkı var ve orada Sinemis’le Yunus değil Tuğrul ile...
  3. Çay Makinesi Tavsiye Eder misiniz?

Çay Makinesi Tavsiye Eder misiniz?

çay makinesi, tavsiyeler, öneriler, modelleri, markaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Epeydir kullandığım arzum marka çay makinemin artık miadı dolmaya başladı,su sızdırıyor.Sizler hangi markaları kullanıyorsunuz? Hangisini önerirsiniz? Fiyatları ve modelleriyle tavsiye eder misiniz?
  4. Çitos için dua eder misiniz?

Çitos için dua eder misiniz?

Merhaba melekler, birçoğunuz ÇİTOS kimdir biliyorsunuz. Bilmeyenler için anlatayım canım arkadaşım "Çitos" 16 yıllık evli ve henüz bebeği yok :( Arkadaşımız şimdi tedavi görüyor tüp bebek için, daha önce benim için yaptğımız 'Yasin-i Şerif' okumayı onun için de yapıyoruz 500 kişiye Yasin dağıtılacak, okumak isteyenler dağıtmak isteyenler varsa özelden mesaj yazar mısınız? Allah...
  5. yardım eder misiniz?

yardım eder misiniz?

erkek arkadaşımla 19 temmuzda biraz yakınlaştık ama tam bir birleşme olmadı ondan 2 gün sonra adet oldum zaten adetlerm sancılı olur hala da adet oluyorum eylülün 15inde ekimin 17sinde ve kasımın 17sinde adet oldum ama adet olarak da hamile kalınıo die korkuorum onun dışında mide bulantısı baş dönmesi kokuya hassaslık göğüs uçlarında koyulaşma kalp atışlarında hızlanma iştahımda açılma aşerme...

Sayfayı Paylaş