gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Edip Demir - Mendilimde Kare Va

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Mendilimde kare var anam Yüreğimde yare var Ne ben öldüm kurtuldum anam
    Ne derdime çare var

Çaya inme çağlaram anam
    Gülü deste bağlaram
    Eller yarim diyende anam
    Ben burada ağlaram

Çay başı değil taşı anam
    Akar gözümün yaşı
    Sen gurbete gideli canım
    Sel oldu gözüm yaşı

Edip Demir - Mendilimde Kare Va konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Edip Demir - Pınarın Başı Güzel

Edip Demir - Pınarın Başı Güzel

Pınarın başı güzel Dibinin taşı güzel Kurban olim o yare Kirpiği kaşı güzel Yol üstünde bir gelin Kemere koymuş elin Kızınan pazar olmaz Seni severem gelin Dam başında kediler Miyav miyav dediler Körolası kediler Kaynanamı yediler
  2. Edip Demir - Ocak Başında Leğen

Edip Demir - Ocak Başında Leğen

Ocak başında leğen hoh ho niriye niriye can Oğlan gel beni beğen seni sevirem oğlan Beğenirsen tez beğen hoh ho niriye niriye can Sonra kalırsan ergen seni severim oğlan Ocak başında maşa hoh ho niriye niriye can Oğlan gel beni boşa seni sevirem oğlan Boşar isen tez boşa hoh ho niriye niriye can Sonra kalırsın kışa seni sevirem oğlan
  3. Edip Demir - Karşıda Elmalıklar

Edip Demir - Karşıda Elmalıklar

Karşıda elmalıklar Elmalı dağlar yeşil bağlar Yari gördüz bögün Ah yine bu gözler Yari gördüz bögün Suda oynar balıklar Elmalı dağlar yeşil bağlar Yari gördüz bögün Ah yine bu gözler Yari gördüz bögün Garşıdan gel garşıdan Elmalı dağlar yeşil bağlar Yari gördüz bögün Ah yine bu gözler Yari gördüz bögün Bizim evin başından Elmalı dağlar yeşil bağlar Yari gördüz bögün Ah yine bu gözler Yari...
  4. Edip Demir - Cigara Attım Yara

Edip Demir - Cigara Attım Yara

Cigara attım yara Gitti takıldı kara Ne zaman eriyecek Yüreğimdeki yara Al puşular puşular Elde leğen ışılar Yedi yıl seni sevdim Yeni duydu komşular
  5. Edip Demir - Belle Beni Bellerinen

Edip Demir - Belle Beni Bellerinen

Belle beni bellerinen Akan giden sellerinen Nenni de de uyut beni O bal akan dillerinen Bahçalarda gara guzi (kuzu) Guziya versinler tuzi Guzi neylesin tuzi Bekara versinler gızi Bahçalarda gara guzi Guziya versinler duzi Ağlatmasınlar yiğidi Versinler sevdiği gızi Ezmeyinen üzmeyinen Yar bulunmaz gezmeyinen Eşin benim mezerimi Altın saplı gazmayınan

Sayfayı Paylaş