gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

edison ne yapmıştır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

edison ampülü nasıl buldu tam olarak ne yapmıştır deşekürler.

edison ne yapmıştır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Thomas Edison

Thomas Edison

Thomas Edison Thomas Edison 1847'de Amerikanın Ohio kentinde doğmuştur. Son yüz yılın en büyük bilim adamlarından biridir. Binlerce icadı vardır. Ailesi Edison yedi yaşındayken Michigan’a taşındı. Buradaki ilkokul öğretmeninin okuyamayacak kadar aptal demesiyle okuldan alındı. Edison 12 yaşında para kazanmak için tren yollarında gazete satmaya başladı. Ancak kendisi Port Huron Detroit demir...
  2. çocuktur ne yapsa yeridir

çocuktur ne yapsa yeridir

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. edisonun hayatı

edisonun hayatı

Kızlar bana edisonun hayatı ile ilgili bilgiler verin nolur çooook teşekkür ediyorum sağolun.
  4. edisonun fiziksel özellikleri nedir

edisonun fiziksel özellikleri nedir

edisonun fiziksel özellikleri nedir arkadaşlar bana edisonun fiziksel özellikleri hakkında bilgisi olanları gönderin ya da yazın :D

Sayfayı Paylaş