gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Editörlerin dikkatine! Link yerleştirme

Konu, 'Editör Melek Yardım Odası' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sevgili Editörler, sizler için hazırladığımız konu nasıl açılır videolarını, aklınıza takılan her konuda tekrar tekrar izlemenizi öneriyor ve eksik bir durumda bana ulaşmanızı bir kez daha hatırlatarak, sizlere konu içersinde link yerleştirme detayı hakkında yeni aldığımız kararı bildiriyorum. Editör Melek'ler, konu açarken link yerleştirmeniz şart değil ama yaparsanız çok iyi olur, şuan yenisiniz ve bu sizin işinizi zorlaştırmasın ve kafanızı karıştırmasın diye sizlerin keyfine bırakıyoruz. Ben ve diğer yönetici arkadaşlarım, sizlerin linksiz konularını gördükçe link yerleştirecek ve sizler zamanla zaten link yerleşimini ve işin diğer püf noktalarını ilerleyen zamanlarda kendiniz öğrenecek ve yapacaksınız.

Kısacası: Konu içersine link yerleştirme konusunda zorluk çekiyorsanız, siteye ve konu açmaya alışıp pratikleşene kadar link eklemiyebilirisiniz.

Link eklemeyi bilen, Tesadüf ve Lavinya, bu sizler için geçerli değil, siz işi zaten biliyor ve hakkıyla yapıyorsunuz. O yüzden bu kolaylğı kendi üzerinize alınmayın ve aynen devam edin. Çünkü bu kolaylık, işi ve pratikliği kavrayana kadar geçerli :)

Konu hakkında bilgi isteyen herkes bana msnden ulaşabilir.

LaViNYaM bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkür ediyorum rüyamm :kiss:

Editörlerin dikkatine! Link yerleştirme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ---LiNkiN PaRk---

---LiNkiN PaRk---

chester bennington ailesi linkin park ayrıldı chester bennington ve ailesi ve eşi çocukları Grup Üyeleri: Chester Bennington(Solist) Mike Shinoda(Vokal) Rob Bourdan(Bateri) Brad Delson(Elektro Gitar) Phoenix(Bass Gitar) Mr. Hahn(Dj-Direktör) ---BiyogRaFiLeR--- İsim:Chester Charles Bennington Doğum Tarihi: 20 Mart 1976 Görev: Vokal Linkin park'ın yerleri sallayan...
  2. YouTube linkine dikkat

YouTube linkine dikkat

Panda, YouTube videolarına giden linkleri barındıran e-postalara karşı uyarıyor. Güvenlik uzmanı Panda, YouTube videolarına giden linkleri barındıran e-postalara karşı dikkatli olunması gerektiğini duyurdu. Eğer bu linklere tıklanırsa Nabload.CXU adındaki trojan indirilmeye başlanıyor. Bu trojan bahsi geçen videoyu yine de gösteriyor, fakat arka planda farklı zararlı yazılımları da...
  3. deneme link

deneme link

img.meleklermekani.com
  4. Tüm Editörlerin Dikkatine !

Tüm Editörlerin Dikkatine !

Sevgili Editörler, Biz yönetim olarak sizleri ortalama 50 kişinin arasından kendimizce eleme yaparak aldık. Ay sonuna kadar başarılı olana arkadaşlarımızı başka sitelerimizde değerlendirebileceğimiz gibi sitemiz üzerinden de yerlerini perçimlemek istiyoruz. Şu anda geçtiğimiz gün editör olmalarına karar verilen arkadaşlarımızdan sitemize giriş yapmayan kişiler var. Bu itibarla; Site...
  5. Ücretli Editörlerin Dikkatine ! ÖNEMLİ

Ücretli Editörlerin Dikkatine ! ÖNEMLİ

Sitemizde ücretli editör olarak çalışan sevgili Melekler, Msn adresi üzerinden yada PM ile aşağıdaki şekildeki bilgilerinizi RÜYAM admine önümüzdeki hafta içinde göndermeniz gerekmektedir. Ödeme alabilmek için; Ödemeyi alacak kişinin İsim Soyismi ile birlikte İBAN numarasına kesinlikle ihtiyaç bulunmaktadır. Ödemeler ay sonuna kadar yapılacağından dolayı İsim Soyisimle birlikte İBAN...

Sayfayı Paylaş