gebe
  1. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

eeose kirpik uzatıcı serum

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında nilyesilim tarafından paylaşıldı.

ben daha önce netten eeose kirpik uzatıcı serum aldım kullandım. kibrik dökülmesi sorunuma iyi geldi. Bu fırsat sitelerinin birinde kampanya yapmışlar devam edip kullanmak istiyorum ordan almak istedim ama hangi sitede bulamadım . nerde yapılmış yada yapılıyor bilen var mı? :clapping:

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhabalar..ben de ilk once kendi sitesinden almistim sonra da sehir firsatinda gordum ama iki hafta kadar onceydi sanirim.Bu aralar hicbir indirim sitesinde gormedim gorursen bana da haber ver :)

nilyesilim bunu beğendi.
  3. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    tamam şeker eeose kirpik uzatıcı yı kaşlarımdada kullanıyorum az kaldı indirim olursa alıcam. zira kirpiklerime iyi geldi kaşlarıma da iyi geliyor.

teşekkürler

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben de eeose den çok memnun kaldım. kirpiklerim de çok güzel sonuç aldım. Aynada göz süzüyorum kendime :))))))
    kaşta denemedim ama. neden kaşların uzun olsun istiyorsun ki?

nilyesilim bunu beğendi.
  5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2 adet eczaneye sordum yok dediler. Nereden alacağız?

nilyesilim bunu beğendi.
  6. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

şekerim kaş dökülesi sorunum vardı ,hint yağı filan kulandım iyi gelmedi. sonra kaş konturu yaptırdım oda fayda etmedi. kaş ekimi yaptıracaktım araştırdım. yok fue yöntemi varmış yok şu yöntem varmış kafam karıştı. Kaş ekitirmeden memnun olmayanları gördüm. açısı iyi olmadan ekim yapılırsa kaşlar çarpık çurpuk oluyormuş. Ayrıca kaş ekimi için baya para lazım. eeose kirpik uzatıcı serum kiipikleri uzattı kaşlar içinde kullanılır diye yazıyor . Ondan sordum :(

7. karemela

karemela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok az ürün için hele kozmetikse, verdiğim paraya değdi derim. Eose' ye diyorum, kampanya falan yakalayamadım ben, bu yakınlarda da yok kampanya dediler, verdim 93 TL ama memnum kaldım ben.

nilyesilim bunu beğendi.
  8. karemela

karemela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kaş ekimi yaptıracaklar, yaptırmadan çok iyi düşünüp çok iyi bir yere yaptırmalılar.
    Bir arkadaşımın tecrübeleri:
    1. Bahsedildiği kadar acısız ve zahmetsiz bir şey değil, bir kere buna hazırlıklı olun
    2. Çok usta yani uzman birine yaptırın. çünkü arkadaşımın ters yöne ekmişgibi olması gereken yöne değil diğer yöne doğru çıkıyordu. Eskisinden çok daha kötü duruyordu. Bi daha bi daha operasyon uğraştı durdu. kısacası hem en sonn çözüm olsun hem çok iyi bir yere yaptırın.

Son düzenleme: 30 Ekim 2011
    nilyesilim bunu beğendi.
  9. karemela

karemela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    www.eeose.com dan alabilirsin

nilyesilim bunu beğendi.
  10. karemela

karemela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında kaşların uzun değil dolgun olsun ya da dolsun istiyorsun. Benim kaşlarım gibi zamanın birinde bir cımbızın hışmına uğradıysa, kaşının abuk subuk yerleri küstüyse artık kaş çıkmıyorsa, kaşlarına kullanmak istersin. Birde bazılarının doğuştan çok açık renk, yada boş araları hep, iste bu gibi durumlarda. Anlaşılan sen kaş konusunda şanslısın :)

nilyesilim bunu beğendi.
  11. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    ben kirpiklerim işin eeose kirpik uzatıcıyı kullandım ama kaşlar içinde kullanılır diyo. kaşlarım içinde kullanmaya başlıyacağım. kaş ekimi yöntemi sanırsam daha pahalı .eczaneler bende sordum bulamadım sanırım sitesinde satılıyo

12. nonserviam

nonserviam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu görmeden bir önceki mesaja soru sordum ben de bu konuyla ilgili arkadaşlar. Ciddi anlamda memnun musunuz? Kampanya falan diyorsunuz ama yukarıda birisi eczane de yok demiş.

nilyesilim bunu beğendi.
  13. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Pardon ben yeni gördüm. eczanede var mı bilmiyorum ama ben de internette sitesi var oradan aldım.kampanyda bir fırsat sitesindeymiş onu soruyodum ben :(

14. nonserviam

nonserviam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    93 TL imiş fiyatı, önce pahalı geldi ama sonra düşündüm ben bu günlerde sigarayı bıraktım, 1 haftalık sigara param daha çok tutuyordu. Verdim siparişi. Bakalım umarım yarın elime geçer, yoksa arada bayram var.

nilyesilim bunu beğendi.
  15. jupiter

jupiter Forum Okuru

acaba bunu yurtdisinda da bulabiliyormuyuz bilen varmi kizlar?? simdi neden türkiyeden ismarlamiyorsun diyceksin ama eger burda varsa onu bi sorayim dedim...

nilyesilim bunu beğendi.
eeose kirpik uzatıcı serum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kirpikler!

kirpikler!

Doğru renklerle yapılan bir makyaj kadın güzelliğini tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Özellikle de etkileyici bakışlar yaratmak ve gözleri olduğundan daha güzel göstermek için uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmamız gerektiğini hepimiz biliriz. Ancak bunu her zaman başarmak kolay olmuyor. Hacimli ve kıvrık kirpiklere sahip olmanın sırrı doğru rimel seçiminde yatıyor. Kozmetik...
  2. kirpik kolyeler

kirpik kolyeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. seri itiraflar

seri itiraflar

Erkek, 28, İstanbul] Hani benim gönlüm sarhoştu yıldızların altında? Hani sevişmek ahh ne hoştu yıldızların altında? Şarkıda kimse polisten bahsetmemişti... [Kadın, 34, İstanbul ] - Seviyor musun? dedim, - Seviyorum, dedi. - Ne kadar? dedim, - Çok., dedi. - Ne kadar çok? dedim, - Her akşam eve gelip dırdırını çekecek kadar çok... dedi. Sustum... Kadın, 26, Ankara ] Şiddetli kavgamız...
  4. Deracine selülit serumu

Deracine selülit serumu

deracine selülit serumu deracine selülit serumu yorumları Selülit serumu deracine hakkında merak ettiğiniz bilgileri sunuyorum deracine nedir ve nasıl kullanılır işte cevapları Selülit Serum %100 bitkisel ekstreye sahip yoğunlaştırılmış formül. Deracine Selülit Serumu içerdiği % 100 bitkisel COMPLEX D17 ekstresi ile, İleri seviyedeki selülit görünümünü ortadan kaldırmada etkilidir Yeni selülit...
  5. Tırnak Uzatıcı ve Güçlendirici Mucize Bakım Serumu....

Tırnak Uzatıcı ve Güçlendirici Mucize Bakım Serumu....

Tırnak Uzatıcı Serum Tırnak Uzatıcı Serum Fiyatı Tırnaklarım uzamıyor hemen kırılıyor şikayetleri artık son bulacak...Mucize formüllü tırnak uzatan serum ile hem tırnaklarınız kırılmayacak hemde sağlıklı bir şekilde uzayacak....Denemesi 54 TL....:D:D Tırnak Uzatıcı ve Güçlendirici Mucize Bakım Serumu Yaz tatilinde yavaş uzayan tırnaklarınızın bakımından ödün vermek...

Sayfayı Paylaş