gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Efe (Dağhan Külegeç) Diziden Neden Ayrıldı

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

dağhan külegeç diziden neden ayrıldı kavak yelleri efe dağhan külegeç hastalığı nedir kavak yelleri, efe, dağhan külegeç, hastalığı, diziden neden ayrıldı hakkında bilgiler...

Kavak Yelleri dizisinin Efe'si diziden neden ayrıldığını açıklamış kızlar...

Üç hafta önce sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrılan Külegeç, veda öncesi çekilen son sahnesinde zorlandığını anlattı.

Dağhan Külegeç "O sahnede gerçekten için için ağladım, annem babam izleyemedi" dedi. Hastane sahnesinin çekildiği dönemde gerçekten hasta olduğunu ve zor bir dönem geçirdiğini anlatan oyuncu "Efe ve Dağhan bir anda iç içe girdi ve kendimi tutamadım" dedi.

Dağhan Külegeç diziden ayrılmasına neden olan hastalığını ise,
    "Burnout (Tükenmişlik) sendromu yaşıyormuşum, kafa ve beyin olarak bitmişim.Bir fille savaşıyorsunuz ve o fil sizi hep eziyor. Kafam sürekli bir mücadele halinde, bir odayı temizlemek istiyorsanız nekadar pis olduğunun farkına varmanız lazım, yani bütün köşe dip ortaya çıkarmanız lazım ki ondan sonra bir temizlik yapabilesiniz" sözleriyle anlattı.

Dağhan Külegeç Saba Tümer'in "nasıl tedavi oldun, psikologa gittin mi" sorusuna ise
    "Psikologa gitmedim de büyücüye gittim, alternatif tıp uzmanına gittim bana çok faydası dokundu.Klasik anlamda baktığınız zaman bildiğiniz büyücü. Kuantum terapisi yaptı bana ve çok iyi geldi. 2,5 aydır yeni doğmuş gibiyim. Bundan 2,5 ay önce beni göresen bırak programına konuk almayı kanal binasından içeri sokmazdın" diyerek yanıt verdi.

Burnout Sendromu Nedir

Tükenmişlik sendromu, kişiyi bedensel ve ruhsal olarak zorlayan bir etkene uzun süre maruz kalması sonrası ortaya çıkan tükenme halidir. Tükenmişlik sendromu, özellikle iş stresinin yoğun olduğu ve iş yükünün sürekli yüksek olduğu yerlerde çalışanlarda olmak üzere günümüzde oldukça yaygın görülen bir sendromdur.
    Tükenmişlik sendromunu ortaya çıkış nedeni tek başına iş yerindeki koşullar değildir. İş yeri koşulları kadar çalışanlara ait özellikler de tükenmilik sendromunun ortaya çıkmasını etkilemektedir. Tükenmişlik sendromu, “kendisinden, yaşamdan ve diğer insanlardan beklentileri yüksek olan”, “insanları önemseyen, onların beklentilerini/gereksinimlerini karşılamaya çalışan”, “insanlara değer veren”, “işini en iyi biçimde yapmaya çalışan”, “yaşamda yüksek hedefleri ve yüksek idealleri olan”, “yaptığı işe gelir getiren bir etkinlik olması yanında başka anlamlar da yükleyen”, “yaşadığı her sorunda kendini suçlamaya ve kendini olumsuz değerlendirmeye eğilimli”, “yetersizlik duygularına sahip”, “kolayca moral bozukluğu yaşayan” kişilerde daha çok görülmektedir. Ayrıca kişinin iş yaşamı, aile yaşamı ve sosyal yaşam gibi birden çok alanda stres yaşatan olayla karşı karşıya kalması ve stres yaşamaya yatkın bir kişilik yapısına sahip olması da tükenmişlik sendromunun ortaya çıkmasını kolaylaştırmaktadır.

Efe (Dağhan Külegeç) Diziden Neden Ayrıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dağhan Külegeç Biyografisi

Dağhan Külegeç Biyografisi

dağhan külegeç dövmeleri dağhan külegeç biyografi dövme ablası külegeçin babası 18 Ekim 1978 doğumlu. Terazi burcunda. Sanatçı bir aileden geliyor. Ünlü tiyatrocu Altan Erbulak’ın torunu. Annesi televizyoncu Ayşe Erbulak, babası kaligraf Rıza Külegeç. Aşk: Aşk onun için önemli. “En önemli şey bir diğer hayat” diyor. Sevgilisi yok. Müzik: Bütün müzik türlerini seviyor. Eve gelince ilk...
  2. Kavak Yellerinin Efe'si Dağhan Külegeç diziden neden ayrıldı

Kavak Yellerinin Efe'si Dağhan Külegeç diziden neden ayrıldı

kavak yelleri efe neden ayrıldı dağhan külegeç neden diziden ayrıldı kavak yelleri efe öldü dağhan külegeç diziden öldü Bence diziyi Efe (Dağhan Külegeç) götürüyordu...Efe diziden ayrıldıktan sonra yine yanı başarıyı sağlarmı bilemiyorum :tik: DAĞHAN KÜLEGEÇ'İN SÖZLERİ, KAVAK YELLERİ SEVENLERİN KAFALARINI KARIŞTIRDI... Kavak Yelleri'nde Efe rolünde oynayan Dağhan Külegeç, geçen sezonun...
  3. Ramiz Dayı diziden neden ayrıldı?

Ramiz Dayı diziden neden ayrıldı?

tuncel kurtiz neden ezelden ayrıldı Ezel dizisinin sevilen kahramanı usta oyuncu Tuncer Kurtiz (Ramiz Dayı) diziden neden ayrıldı...Merak edenler için :tik: Ezel’in Ramiz Dayı’sı Tuncel Kurtiz, dizinin yayınlanan son bölümünde hayranlarını üzdü. Bir çatışmanın ortasında kalan Ramiz Dayı, aldığı kurşun yarasıyla hayatını kaybetti. Ancak Kurtiz’in canlandırdığı karakterin ölümüne...
  4. Dağhan Külegeç kimdir?

Dağhan Külegeç kimdir?

Dağhan Külegeç kimdir? Dağhan Külegeç hangi dizide oynuyor? Dağhan Külegeç biyografisi 18 Ekim 1978 tarihinde, İstanbul’da dünyaya geldi. Ünlü tiyatro sanatçısı Altan Erbulak’ın torunu olan Külegeç, televizyoncu Ayşe Erbulak ve kaligraf Rıza Külegeç çiftinin çocuğuydu. İstanbul Üniversitesi Edebiyat fakültesinden mezun oldu. Ali Tarhan tarafından yönetilen McDonald’s Reklamında rol alarak...

Sayfayı Paylaş