gebe
  1. CeMRe YoSH

CeMRe YoSH Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Efeler Amerikayıda ezdi

Konu, 'voleybol' kısmında CeMRe YoSH tarafından paylaşıldı.

2007 yarı finalde oynayan efelerimiz zorlu maçta Amerikayı 3-0 ezdi.Finale adını yazdırdı.Millilerimiz cumartesi İtalyayı 3-1 yenen Kanada ile final oynayacak

Efeler Amerikayıda ezdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efendim

Efendim

EFENDIM Bir gün bana seslenirsen Ya Rasulallah Çıkamam huzuruna utanırım Bir gün benim için üzülürsen Ya Rasulallah Bu azaba dayanamam yanarım Hali perişan bir kul yanı başına gelirse Ya Rasulallah Peygamberlerin yanında ümmetimdendir deyip utanma Sen sakın boynunu bükme Ben giderim Ya Rasulallah Mahşerde bu ümmetin cehennemlik denirse Sen üzülme!Ben cennete gitmesem de olur...
  2. Efendi

Efendi

Efendi -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı döneminde ağa, bey, paşa gibi devlet memurlarına verilen unvandır. Bu unvan, Bizanslılardan Selçuklu Türkleri'ne geçerek yerleşmiştir. Günümüzde de yeterli eğitim görmemiş, orta sınıf halkı için kullanılır. Bundan başka terbiyeli, saygılı anlamına da gelmektedir. XVIII. yüzyıldan sonra...
  3. Yüreğimi Eze Eze Sana Veda Ettim

Yüreğimi Eze Eze Sana Veda Ettim

Yüreğimi Eze Eze Sana Veda Ettim... Yüreğimi eze eze veda ettim sana...Dilimin ucunda gidişinin hüzünlü türküsü, göz lerimdeyse bitmeyen, bitiremediğim, bitiremediğin aşkın yarım kalmış öyküsü...Derin bir çizikle kanayan çocuk yanım, bir yerlerde buz gibi donmuş kadın yanım ve geleceğe dair düşlerle geçmişin kaosunda boğulan kaderci bir yaşlı kadın...Hepsini harmanladım gidişinde, yüreğimi...
  4. ezilmişti şimdi de ezdi

ezilmişti şimdi de ezdi

ünlü oryantellerimizden Asena önceleri yediği dayaklarla gündeme geliyordu, şimdide kendisi dayak atıyor... yürü Asena kim tutar seni......... ASENA FENA DÖVDÜ! TÜRKİYE KİCK BOKS FEDERASYONU TARAFINDAN ESKİŞEHİR'DE DÜZENLENEN DÜNYA PROFESYONEL KİCK BOKS ŞAMPİYONASI BAŞLADI. Atatürk Stadı'nda yapılan şampiyonada toplam 6 müsabaka yapıldı. Şampiyonada oryantal Asena da Eskişehirli sporcu...
  5. ayağımla civciv ezdim

ayağımla civciv ezdim

evet suçluyum ama iste.meden oldu gerçekten.zaten hep ağladım.otururken ayağımın altına girmiş farketmedim.umarıım okuyan melekler affeder

Sayfayı Paylaş