gebe
  1. :osqe:

:osqe: Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

efem ve annesi

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında :osqe: tarafından paylaşıldı.

Bugün tam 13+1 günlüksün bebeğim. daha dün öğrenmiştim sankı sana hamıle olduğumu hemencik nasılda büyüdün..bir an önce daha büyüdü de anneciğin senı kucağına alsın öpsün,koklasın senın o bebek kokunu.. sana ilk hamile olduğumu öğrendiğimde çok şaşırmıstın doktor amca birden 5 haftalık hamılesınız diyince çok şaşırdık babanla hiç beklemıyoduk seni..ama artık bizimlesin bir an önce şu aylarda çabucak geçse başka bişey istemıyorum

neyse bugunluk bu kadar yeter
    seni çok sevıyoruz annecim

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :bebiss: Oyy canım benim yaa allah oluşunu sana ve babasına bağışlasın....:nazar:maşallah...

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Rabbim anali babali büyütmeyi nasip etsin cnm :)

Masallah :nazar:

:):)

4. :osqe:

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    amin çok sağolun canlarım

5. :osqe:

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    oğlum bugun dayın geldi ilk defa evime çok mutlu oldum [​IMG] biliyosun babacıkla konuşmuyolardı onlarda barıştılar çok sevındım[​IMG]
    dayın senın için gelmiş biliyomusun senın hatrın için babanla barıştılar
    ee tabı bırazcıkta benım için[​IMG] dayın sana fenerbahçe forması almış
    'doğduğunda yeğenime giydirirsin dedi'[​IMG] çok mutlu oldum ya canım abim benim[​IMG]

dayın bu akşam bizde kalıcakmış öyle dedi ayy acaba akşama ne yapsak[​IMG]
    çok işimiz var oğlum çokk..[​IMG]

sana bi haberim daha var oğlum..ananen aramış dayını beni sormuş[​IMG]
    ne oldu da hatırladı acaba dıe merak ettım birden[​IMG]
    doğumumuza gelcekmiş, işleri varmış..
    neyse oğluşum sen boşver bunları morelımızı bozmayalım[​IMG]

6. :osqe:

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    efem oğluşum iyi geceler annem..bugün anneni çok yordun uyusun artık
    anneciğin dimi:)

seni seviyoruz anneciğim bi an önce gelmeni beklıyoruz babanla..
    inan bana baban daha çok istiyo benden gelmeni:) (bunu benım kadar ısteyemez ama.). her dakka ne
    yapıyo oğlum dıyo kulağını göbüşümüzden hiç ayırmıyo..kıskanıyorum
    ben bu durumu ama:)

seniii çooooooooook seviyorumm bebeğim bir an önce annenin kucağına gel..

7. :osqe:

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    BEBİŞİM CANIM KUZUM AZ EVVEL SENİN SEVDİĞİN ŞEYİ YAPDIM ÇİKOLATA YERKEN BEBİŞLER KAHKAHA ATARMIŞ MUTLU OLURMUŞ....[​IMG]MUTLU OLDUNMU ANNESİNİN GÜLÜ NAZLI YAVRUUSU ....ÖPÜYORUM MELEĞİM SENİ.
    ANNEN......[​IMG]

Canımın ilk mucizesi, ruhumun tamamlayıcısı bebeğim..

Sesime ses vermeye başladın işte. Sen içimde büyüdükçe ben de seninle küçülüyorum yeniden doğmak için. Bana yaradanın bir hediyesisin sen. İkidir suretini görüyorum rüyalarımda. Sana dokunmak, seni koklamak, sana süt vermek için kavuşacağımız anı iple çekiyorum. Sen bende rabb istediği sürece eminsin. Seninle yeniden doğuşumu bekliyorum ben annem..[​IMG]

Çok duygusalım bugün çook [​IMG][​IMG]

8. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ayy canım ya allah saglık ve huzur içinde kucagına almayı nasip etsin analı babalı büyütsün inş buda benden oglusa...........

9. :osqe:

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

amin canım amin..rabbim bütün bebek bekleyen annelere de sağlıklı bi şekılde kucaklarına almalarını nasip etsin

ayy ne kadar da güzelmiş öyle sağol ablası teşekkür ederiz:)

10. :osqe:

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    BEBEĞİMMM..
    SENİ ÖYLE ÇOK MERAK EDİYORUM Kİİİ. GİDEREK SABIRSIZLANMAYA BAŞLADIM SANIRIM.. DUALAR EDİYORUM RABBİME SAĞLIKLI OLMAN İÇİN, BAHTININ GÜZEL YOLUNUN HEEPPP AMA HEPP AÇIK OLMASI İÇİN. ŞİMDİDEN HAYATIMA YÖN VEREN OLDUN, HAYATIMIN TA KENDİSİ OLDUN... ÖYLE BİR GİRDİNKİ DÜNYAMA BAŞ KÖŞEYİ ÇOKTANNN HAZIRLAMIŞIM SENİN İÇİN MEĞERSE... MİNİCİK ELLERİNİ, AYAKLARINI HİSSEDİYORUM, HİSSETTİÇE HAYAL EDİYORUM VE ZAMAN DAHA HIZLI DAHADA HIZLI GEÇSİN İSTİYORUM..

MİNİCİĞİM, MİS KOKULUM BABANDA BENDE SENİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ. AMA SEN ACELE ETME MELEĞİM. BİZ BEKLEMEYE RAZIYIZ. SEN VAKTİNLE GEL KOLLARIMIZA ANNECİM. SAĞLIKLA GEL İNŞALLAH..

SENİ SEVDİĞİMİZİ SÖYLEMEYE YETECEK CÜMLELER KURAMIYORUM..
    SANA DAİR İÇİMİZDE NE VARSA SEN ZATEN EMİNİM HİSSEDİYORSUN HEPSİNİ.
    CANIMIZIN TAAA İÇİSİN CANDANDA ÖTESİN...[​IMG][​IMG]

11. :osqe:

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    CANIM OĞLUM HEYECANDAN NEFES BİLE ALAMIYORUM ARTIK.
    HER SANİYE AKLIMDA SEN VARSIN.

ODANDA HERŞEY HAZIR.
    TEK EKSİK SENSİN.
    BABANLA O ODADA UYUCAZ UTANMASAK.[​IMG]
    BEN ORTADAN KAYBOLUNCA BABAN BENİ ORDA BULUYOR.YADA TAM TERSİ BİR BAKIYORUM BABAN GEÇMİŞ ODANIN ORTASINDA ÖLE BOŞ BOŞ DURUYOR.
    ÇOK AMA ÇOK AZ KALDI.
    SENDE SIK DİŞİNİ BİTANEM.
    YERİN ÇOK DAR.BENİDE ACAYİP TEKMELİYORSUN[​IMG].ANLIYORUM ARTIK KOLLARIMA GELMEK İSİYORSUN AMA DAYAN BEBEĞİM.
    SENİNLE BERABER MASALIMIZIN BAŞLAMASINA ÇOK AZ KALDI[​IMG]

12. :osqe:

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    oğluummm,
    sabah şöööle bi üzerine doğru yatar gibi olmuşum, o nasıl tekmelerdi oğlum[​IMG] nasıl da uyardın hemen beni. Özür dilerim paşazademmm..[​IMG]

Sen varya... [​IMG]Seni yicem yicem bitircem sen doğunca... Hammm... Öpe öpe bitircem seni.... [​IMG][​IMG]

13. :osqe:

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Artık nefes almam, yatakta sağa sola dönmem, yürümem, oturmam kalkmam çok zorlaştı,çok çabuk yoruluyorum..[​IMG] oğlum ya.. ama elimi karnıma sürdüğümde hareketlenip elimi takip ederek bana yavaştan başlayan sancılarımı bile unutturuyosun, gülüyorum, yine de gözlerim doluyor...
    Oğlum çevrene ne kadar mutluluk saçıyorsun, biliyor musun? Herkes "ah bi bebek olsa..." diye seni bekliyor..

karnımda minicik ellerinle ve ayaklarınla çırpınarak dünyaya gelmeyi istediğini anlatıyorsun bana. Baban başını sana dayıyor ve bıkmadan usanmadan dakikalarca öpüyor seni... Gözleri kızarıyor, eminim o da tarifi mümkün olmayan şeyler düşünüyor ve hissediyor,
    canım oğlum,canımın içindeki meleğim,
    denizim [​IMG]giderek yaklaşıyoruz mutlu sona

gece gündüz hayal ediyorum kokunu,yüzünü,ellerini,ayaklarını...
    sana kavuşacağım günü bekliyorum yani doğum gününü hatta doğum günümüzü
    seni çok özledim artık yavrum

tekmelerinle varlığını hissettirdikçe dahada sabırsızlanıyorum
    ne olur sağlıkla hayırlarla tüm güzelliklerle gel kucağıma bebeğim[​IMG][​IMG][​IMG]
    seni çok ama çok seviyorum annem

14. :osqe:

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    şu an içimdesin. belkide dünyanın en güvenilir yerindesin. her türlü güvenlik, vücuduna uygun sıcaklık, hatta senın canın ne yemek istiyorsa hepsi anında karşılanıyor. ama çok değil 2 ay sonra sende aramıza katılacaksın inşallah. herşeyin yolunda gitmesini istiyorum.şurda ne kaldı ki. artık ne zaman geleceğinin sen biliyorsun. ama uygun bir saatte gel mesela gündüz olsun ben tüm gece uykumu almış olayım sende sabah erkenden gelmeye başlarsın olur mu ? [​IMG] benımle pazarlık yapma anne mı dedın. aa canım benım ben ikimizi düşünüyorum. [​IMG]

bana anne demeye ne zaman başlarsın acaba merakla beklicem gunu. baban senı daha büyüdüğün zaman neler yapacağından bahsediyor.
    geçen gün tv de seyretmiştim bebek doğduktan sonra anneyı emmeyi başladığı andan itibaren annenın beynı artık sen annesin diyormuş, erkeklerde ise tam bir yıl sonra beyın sen babasın diyormuş. ee erkek milleti jetonları hep geç düşer. [​IMG]
    senı öyle çok merak ediyorum kı. zaman geçmiyor sankı. daha geçen gun 3 aylıktın ben ne zaman karnım büyüyecek benım ne zaman tekme atacak bebeğim diyordum. şimdi balık gibi yüzüyorsun içimde.
    küçük misafirim, senınle tanışmayı öyle çok istiyorum kı. acele etme ama olurmu zamanında gel. dediğim gibi geleceğin zamanı sen çok iyi biliyorsun ama güzel bir sürpriz yap. anneciğin sürprizlere bayılır ama kötü sürpriz olmasın haaa .....

seni çoook sevıyorum yakışıklı oğlum benım[​IMG][​IMG]

15. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Vay maşallah ya, doğduğunda paşamızın resmini istiyoruz ona göre :)

efem ve annesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın, kocası ve adamın annesi

kadın, kocası ve adamın annesi

Kadın, kocası ve adamın annesi Genç bir kadın, aylardır şantiyede olan kocasına aşağıdaki satırları yazar: 'Sevgilim, Biliyorsun, sen şantiyedeyken nur topu gibi bir bebeğimiz oldu. Sütüm yetmediği için, yavrumuzu besleyebilmek amacıyla bir sütanne tuttum. Yalnız, bu sütannenin zenci olmasından dolayı çocuğumuz, emdiği sütün etkisiyle zaman içinde zenciye dönüştü. Haberin olsun dedim. Bu...
  2. annesiz annelere ve annesiz yavrulara gelsin

annesiz annelere ve annesiz yavrulara gelsin

annesiz yavrunun yüzü güler mi Mutluluk çiçekleri YABANİ OTLARIN ARASINDA GİZLİ SAKLI KALMIŞ, ÜZERİNE DÜŞMÜŞ GÜNEŞ IŞIKLARINI İÇİNE HAPSETMİŞ EBRULİ MORUN BİRBİRİNDEN GÜZEL TONLARIYLA BEZELİ KIR MENEKŞELERİ. KOYU YEŞİL YAPRAKLARININ ARASINDA BÜYÜK BİR ALÇAKGÖNÜLLÜLÜKLE HAFİFÇE EĞİK BAŞLARI, YUKARIYA UZANMIŞ NARİN GÖVDELERİYLE ÇOK GÜZELLER. NE KADAR GİZLENİRSE GİZLENSİNLER, BURCU BURCU...
  3. Temel reisin annesi ve babası

Temel reisin annesi ve babası

Evet melekler temel reisin anne ve babası Temel reisin neden ağzından pipoyu düşürmediği anlaşıldı:hhh:
  4. atatürk ve anadolu annesi..

atatürk ve anadolu annesi..

Atatürk ve Anadolu Annesi Gazi, çiftliğinde dolaşıp hava alırken oldukça yaşlı bir kadına rastladı. Atatürk attan inerek bu ihtiyar kadının yanına sokuldu. - Merhaba nine. Kadın Ata'nın yüzüne bakarak hafif bir sesle; - Merhaba dedi.... Devamını Gör - Nereden gelip nereye gidiyorsun? Kadın şöyle bir duralayıp; - Neden sordun ki, dedi. Buraların saabısı mısın? Yoksa bekçisi mi? Paşa gülümsedi....
  5. Kaynanası ve annesi arasında kalanlar

Kaynanası ve annesi arasında kalanlar

Melekler çok ıyı bılıyorum mutllaka anneniz ve kaynanız arasında mutlaka kalmışsınızdır hatta cıldırma noktasınada gelmışsınızdr bu konuları saymakla bıtıremıyız ozellıkle anne olan melekler mutlaka anne kızım soyle kaynana hayır kızım soyle gıbı daha neler neler.........evet sizi dinliyoruz....

Sayfayı Paylaş