efem ve annesi

CANIM OĞLUM HEYECANDAN NEFES BİLE ALAMIYORUM ARTIK.
HER SANİYE AKLIMDA SEN VARSIN.

ODANDA HERŞEY HAZIR.
TEK EKSİK SENSİN.
BABANLA O ODADA UYUCAZ UTANMASAK.
06.gif

BEN ORTADAN KAYBOLUNCA BABAN BENİ ORDA BULUYOR.YADA TAM TERSİ BİR BAKIYORUM BABAN GEÇMİŞ ODANIN ORTASINDA ÖLE BOŞ BOŞ DURUYOR.
ÇOK AMA ÇOK AZ KALDI.
SENDE SIK DİŞİNİ BİTANEM.
YERİN ÇOK DAR.BENİDE ACAYİP TEKMELİYORSUN
smile[2].gif
.ANLIYORUM ARTIK KOLLARIMA GELMEK İSİYORSUN AMA DAYAN BEBEĞİM.

SENİNLE BERABER MASALIMIZIN BAŞLAMASINA ÇOK AZ KALDI
opucuk.gif

oğluummm,
sabah şöööle bi üzerine doğru yatar gibi olmuşum, o nasıl tekmelerdi oğlum
smile[2].gif
nasıl da uyardın hemen beni. Özür dilerim paşazademmm..
opucuk.gif

Sen varya...
smiley31.gif
Seni yicem yicem bitircem sen doğunca... Hammm... Öpe öpe bitircem seni....
opucuk.gif
06.gif

Artık nefes almam, yatakta sağa sola dönmem, yürümem, oturmam kalkmam çok zorlaştı,çok çabuk yoruluyorum..
smile[2].gif
oğlum ya.. ama elimi karnıma sürdüğümde hareketlenip elimi takip ederek bana yavaştan başlayan sancılarımı bile unutturuyosun, gülüyorum, yine de gözlerim doluyor...
Oğlum çevrene ne kadar mutluluk saçıyorsun, biliyor musun? Herkes "ah bi bebek olsa..." diye seni bekliyor..

karnımda minicik ellerinle ve ayaklarınla çırpınarak dünyaya gelmeyi istediğini anlatıyorsun bana. Baban başını sana dayıyor ve bıkmadan usanmadan dakikalarca öpüyor seni... Gözleri kızarıyor, eminim o da tarifi mümkün olmayan şeyler düşünüyor ve hissediyor,
canım oğlum,canımın içindeki meleğim,
denizim
opucuk.gif
giderek yaklaşıyoruz mutlu sona

gece gündüz hayal ediyorum kokunu,yüzünü,ellerini,ayaklarını...
sana kavuşacağım günü bekliyorum yani doğum gününü hatta doğum günümüzü
seni çok özledim artık yavrum

tekmelerinle varlığını hissettirdikçe dahada sabırsızlanıyorum
ne olur sağlıkla hayırlarla tüm güzelliklerle gel kucağıma bebeğim
smile.gif
smile.gif
smile.gif

seni çok ama çok seviyorum annem

şu an içimdesin. belkide dünyanın en güvenilir yerindesin. her türlü güvenlik, vücuduna uygun sıcaklık, hatta senın canın ne yemek istiyorsa hepsi anında karşılanıyor. ama çok değil 2 ay sonra sende aramıza katılacaksın inşallah. herşeyin yolunda gitmesini istiyorum.şurda ne kaldı ki. artık ne zaman geleceğinin sen biliyorsun. ama uygun bir saatte gel mesela gündüz olsun ben tüm gece uykumu almış olayım sende sabah erkenden gelmeye başlarsın olur mu ?
smile[2].gif
benımle pazarlık yapma anne mı dedın. aa canım benım ben ikimizi düşünüyorum.
asmile.gif

bana anne demeye ne zaman başlarsın acaba merakla beklicem gunu. baban senı daha büyüdüğün zaman neler yapacağından bahsediyor.
geçen gün tv de seyretmiştim bebek doğduktan sonra anneyı emmeyi başladığı andan itibaren annenın beynı artık sen annesin diyormuş, erkeklerde ise tam bir yıl sonra beyın sen babasın diyormuş. ee erkek milleti jetonları hep geç düşer.
biggrin.gif

senı öyle çok merak ediyorum kı. zaman geçmiyor sankı. daha geçen gun 3 aylıktın ben ne zaman karnım büyüyecek benım ne zaman tekme atacak bebeğim diyordum. şimdi balık gibi yüzüyorsun içimde.
küçük misafirim, senınle tanışmayı öyle çok istiyorum kı. acele etme ama olurmu zamanında gel. dediğim gibi geleceğin zamanı sen çok iyi biliyorsun ama güzel bir sürpriz yap. anneciğin sürprizlere bayılır ama kötü sürpriz olmasın haaa .....

seni çoook sevıyorum yakışıklı oğlum benım
smile[2].gif
opucuk.gif

oğlummmm,
meleğimmmmm,bitanem öyle seviyorum ki seni...haykırmak istiyorum tüm dünyaya.sürekli senden bahsetmek istiyorum,sürekli seni anlatmak ve sürekli seni dinlemek istiyorum kuzumm.bu nasıl sevgidir titretiyor beni.şimdiden böyleyim doğunca neler olucak.....seni kimseyle babanla bile paylaşamıyacam sanırım oğlummmm.
3 gündür kıpır kıpırsın öyle mutluyumki,sürekli burdayım diyosun bana.senin mis kokunu içime çekmek,öpmek öpmek öpmek için sabırsızlanıyorum mucizem............

bebeğim...
hayatıma girdiğin gün buldum ben kendimi. sana nekadarda ihtiyacım varmış.

asıl mutluluk, asıl yaşama kaynağı senmişsin...sana ilk hamıle olduğumu öğrendiğimde babandan.. çok şaşırmıştım şaka falan yapıyo sandım elınde ki kağıtları görünce anladım oysa ki hafif bi üşütme sanıyodum ama değilmiş başka bişiymiş içimde sen varmışın.. .. babanla ikimizde güldük o an sanki ikimiz içinde başka bi duygu olmuştu ikimizde eli ayağına dolaştı ne yapacağımızı şaşırdık
smile[2].gif
zamansız buldun bizi annecim daha hazır değildik anne ve baba olmaya ama iyi kide gelmişsin annenle babana ..

seni çok seviyoruz bebeğim
333333333.gif
VVVVVVV10.gif

hergün seni bize veren Allahıma şükürler edip iyi olman için dualar ediyoruz babanla.
anne ve baba olmayı öğrenicez sayende, anne ve babalarımıza bir kat daha yaklaşıcaz, öğrendiklerimizle...
sevgin şimdiden içimizi kapladı bile. şimdiden herşey senin üstüne kuruldu bile.

gine duygusallaştım bugun
smile[2].gif

canımın canı melek oğlum benim
VVVVVVV10.gif
333333333.gif

dün gece 2 saat yattık babanla eli karnımda.. sen babana çok naz yapıcan anlaşılan
smile[2].gif

eskiden böyle değildin hemen elını hıssettinde tepki verirdin..
adam o kadar bekledi bir kere kıpırdaşmadın.ne zaman elini çekti pıt pıt başladın.baban seni hissetmeyi çok istiyor annesının kuzusu.bu gece naz yapma tamam mı?
ASKIMTATLI.gif
siritik.gif

Geri