gebe
  1. hhasret

hhasret Forum Okuru

Efendimize hatim hediye edelim

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında hhasret tarafından paylaşıldı.

Varmısınız melekler bu yıl kutlu doğum haftasında Efendimize doğum gününde hatim hediye etmeye belkide hayatımızda ilk defa olacak bu hadi hep beraber olup ona bu doğum gününde bi hediye verelim katılacak meleklerin yorumlarını bekliyorum

Efendimize hatim hediye edelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hediye

hediye

Ferahlığa, dostluk ve sevgiye, dargınların barışmasına, evlenmek amacıyla kız istemeye ve insanlar arasındaki dostluk ve uyumlu yaşamayı temin eden sebep ve vesilelere delalet eder.Birinden hediye almak; hayatınızda çok şanslı ve mutlu olacağınız anlamındadır. Birinden hediye aldığını görmek, aşk yaşamında hem de iş yaşamında şanslı ve mutlu olacağınızı haber verir. Rüyada birinden hediye...
  2. Efendimizin(SAV) hat sanatıyla yazılan isimleri

Efendimizin(SAV) hat sanatıyla yazılan isimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Üstteki üyeye avatar hediye edelim

Üstteki üyeye avatar hediye edelim

Ablalarım üstteki üyeye herkes bir tane avtar hediye etsin :)
  4. Achromin-Leke Açıcı Serisi Kremlerinden AlınAlenmak Leke El Kremi Hediye edelim

Achromin-Leke Açıcı Serisi Kremlerinden AlınAlenmak Leke El Kremi Hediye edelim

achromin achromin kullananlar achromın leke kremi leke kremi kullananlar acromin Achromin-Leke Açıcı Serisi Kremlerinden Alan Müşterilerimize Alenmak Leke El Kremi Hediye izinsiz reklam yapmak yasaktır!!! CeMoŞ
  5. dua edin edelim hatta öleceğim heyecandaaan :S

dua edin edelim hatta öleceğim heyecandaaan :S

melekler yarın sınavım var fen sınavı bitiyor sınavlar artık,dua edin güzel geçsin hepimizinki hayırlısıyla bitsinn güzelce :S ya bi stresliyim varyaaa off :S dedim anca yansam yansam meleklerime yanarım :S dua edin olur muu :)

Sayfayı Paylaş