gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Efendimizi Ağlatan Ayet

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Efendimizi Ağlatan Ayet

paylaşımın için tşkler artı 100 rep ;)

Efendimizi Ağlatan Ayet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iblisi kızdıran ve ağlatan AYETİ KERİME !!

iblisi kızdıran ve ağlatan AYETİ KERİME !!

Tevbe Fakih anlatıyor: -Rahmetlik babam (senedi saydıktan sonra) Hz. Ali b. Ebî Talib (r.a.) şöyle dediğini anlattı: -Resûlüllah (s.a.v), müslümanlar arasında kardeşlik bağı kurdu. Bu çeşitten olmak üzere , Said b. Abdullah ile Sa'lebe Ensarî arasında bir kardeşlik bağı kurdu. Bu sırada , Resûlüllah(s.a.v.) , Tebük gazasına çıkmıştı. Said b. Abdullah gaza niyeti ile yola çıktı. Yerine...
  2. Ağlayı ağlayı düştüm yollara

Ağlayı ağlayı düştüm yollara

Ağlayı ağlayı düştüm yollara Karışayım bozbulanık sellere Adı sanı bilinmedik illere Gitmeyince gönül yardan ayrılmaz Ahım kaldı şu gelinin ahdinde Deremedim güllerini vaktinde Karanlık gecede kolum altında Yatmayınca gönül yardan ayrılmaz Gözüm kaldı şu kaplanın postunda Azrail de can almanın kastında Döne döne teneşirin üstünde Yunmayınca gönül yardan ayrılmaz Hadini de...
  3. Emrah - Ağlaya Ağlaya

Emrah - Ağlaya Ağlaya

Şu dağların ardı bahar dediler Yürüdüm yürüdüm erişemedim Her kul kaderini yaşar dediler Derdimi kimselye bölüşemedim Hep yalnız yaşadım acılarımı Yar hasretin böldü uykularımı Bir dosta açıpta duygularımı Ağlaya ağlaya anlatamadım Ne ümitler vardı Boşa taşıdım ne çileler gördüm Neler yaşadım hep yokuşta koştum Artık usandım Aşkın menziline ulaşamadım
  4. ayet

ayet

temizlikle ilgili ayet
  5. Peygamber Efendimizin Adının Geçtiği Ayetler

Peygamber Efendimizin Adının Geçtiği Ayetler

peygamberimizin adının geçtiği ayetler peygamber efendimizin adının geçtiği ayetler Sevgili melekler, kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'de Peygamber Efendimizin adı tam 4 ayette geçer. İşte o ayetler, sure ve ayet numaralarıyla aşağıda belirtilmiştir... '' Muhammed yalnızca bir elçidir '' 3 Al-i İmran 144 '' Muhammed yalnızca bir elçi ve Peygamberlerin sonuncusudur.''33 Ahzab 40 ''...

Sayfayı Paylaş