gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Efkan Şeşen - Gidişim Halaylarla

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

bir gece vakti bilinmeyen yollarda tenim rüzgarlarda
    yanarken oy

hoyrat ellerin
    her inişinde
    sevdalarım bilenir oy

gidişim al kanlarla
    gidişim halaylarla
    gidişim sonsuzluğa
    sarılır bayraklarla

her seher vakti
    adımlanan yollarda
    sesim türkülerle
    yanarken oy

güzel yüzlerin
    her gülüşünde
    sevdalarım çoğalır oy

gidişim al kanlarla
    gidişim halaylarla
    gidişim sonsuzluğa
    sarılır bayraklarla

Efkan Şeşen - Gidişim Halaylarla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efkan Şeşen - Yüreğim Yangınlarda

Efkan Şeşen - Yüreğim Yangınlarda

yüreğim yangınlarda nota yüreğim yangınlarda notaları yüreğim yangınlarda başedemedim. yar beni terk eylemiş alışamadım. halimi sorma, derdimi sorma, her günüm duman oy (2) gide gele inçik yollar teselli muhabbetler (2) kâr etmez sorma dindirmez sorma her günüm duman oy (2) saçlarım ağırıyor sabredemedim dönecek biliyorum dinletemedim halimi sorma derdimi sorma her günüm duman oy (2)...
  2. Efkan Şeşen - Sen İstemedin

Efkan Şeşen - Sen İstemedin

Değmeyin gönlüme yaralı bir orman oldu Çiğ düşen umut goncası çok yoruldu Çekilmez olunca acı çile günleri Sen istemedin ya güzel olana emek vermeyi O gün geri gelsen umutları dersen Deniz gibi alsan beni derine Yeri göğü sarsan yağmurlarım olsan Yitirdiğimiz o güzel günler nerede Her sabah bir martı uçar düşüm ertesi Bir haber götürür uzağa dönülmez gibi Bilinmez olunca kimin neye hasreti Sen...
  3. Efkan Şeşen - Mor Dağlar

Efkan Şeşen - Mor Dağlar

Şehrin ortasında yalnızım kewok Uzaklarda ağlayan benim kewok Bastığın yerlerde efkarım ne çok Derdime derman olun hey Mor dağlar mor dağlar Yürek ağlar mor dağlar hey Yadey yadey Lele lele rebene Hasretim düşümde salınsın kewok Düşüm kanadına sarılsın kewok Al beni götür inan çaresi yok Derdime derman olun hey Mor dağlar
  4. Efkan Şeşen - Eftelya

Efkan Şeşen - Eftelya

bir el uzanır bana sınırların ardından)2 büyümeli sevdamız kardeslik toprağında ver elini ver bana eftelya uzansın elimiz eftelya benim divane gönlüm seni ister eftelya aynı topraktan geldik biz bize benzeriz kardeslikler dururken neden kavga ederiz ver elini ver bana eftelya uzansın elimiz eftelya benim divane gönlüm seni ister eftelya
  5. Efkan Şeşen - Başımıza Gelen

Efkan Şeşen - Başımıza Gelen

Dere kenarına oturdu O güzel ellerini ne zaman gördüm Ne kadar güzeldi gözlerin, Kurban olurum sana Pembe Su kenarına oturdu, Ne kadar güzeldi yanakları Böyle kız ben görmedim Gülüm benim, canımın içi Ey...Gülüm, ataşa başını vurdun da ne uyudun Boylu boyunca ne uzandın be kız! Ne zorlukla çay topladın? Ne arıyordun fındıklıkta? Ne çıkarsın dere boyu? Ne yapardın orada, ne yaptın? O dağda ne...

Sayfayı Paylaş