gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Efkan Şeşen - Göçer Oldum

Konu, 'Çöplük' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Şu gönlümün gülü gitti gideli
    Senelerce yeri dolmaz üstüne
    Hasret kokar ellerimin
    Bekleyişi, sevdası gülemedim yar
    Göçer oldum diyar diyar
    Vurgunum aşkına
    Dön geri allah aşkına
    Yokluğunda günüm çekilmez oldu
    Gecenin perdesi açılmaz oldu
    Ufku sarar gözlerimin özlemi
    Mavisi, nerdesin göremedim yar
    Göçer oldu

Efkan Şeşen - Göçer Oldum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efkan Şeşen - Sevdacan

Efkan Şeşen - Sevdacan

Esmer düsüm sevilerde gezinir Gördügünü hayra yormaz her zaman Yokluguna dayanamam ölümdür ölümdür sevdacan Yokluguna dayanamam ölümdür Solar gülüm viran olur sevdacan Ben yarime gülden gayri laf demem Dilim dönmez söz tutulur bir zaman Turnalarin ardi sira gidemem gidemem sevdacan Turnalarin ardi sira gidemem Vuslat degil gurbet olur sevdacan Yangindir ah sol yanimda tutusan Siir gibi sarki...
  2. Efkan Şeşen - Mor Dağlar

Efkan Şeşen - Mor Dağlar

Şehrin ortasında yalnızım kewok Uzaklarda ağlayan benim kewok Bastığın yerlerde efkarım ne çok Derdime derman olun hey Mor dağlar mor dağlar Yürek ağlar mor dağlar hey Yadey yadey Lele lele rebene Hasretim düşümde salınsın kewok Düşüm kanadına sarılsın kewok Al beni götür inan çaresi yok Derdime derman olun hey Mor dağlar
  3. Efkan Şeşen - Gitmeliyiz

Efkan Şeşen - Gitmeliyiz

Uzaklara bakıyoruz Dağlar yakın geliyor Yakındakiler dağ kadar uzak Dağları denize kavuşturan sular çağırıyor Rüzgar sevinç taşıyor şehirlere Gitmeliyiz, gitmeliyiz Kendi sularımıza dönmeliyiz Gitmeliyiz, gitmeliyiz Düşlerimiz hala sıcakken Dağların çığlığı çarpıyor Yüreğimizin ayaklarına Gitmeliyiz, kendi sularımıza dönmeliyiz Ölüm, gün batımıysa serin dağ başlarında Ölmeliyiz, kendi...
  4. Efkan Şeşen - Gidişim Halaylarla

Efkan Şeşen - Gidişim Halaylarla

bir gece vakti bilinmeyen yollarda tenim rüzgarlarda yanarken oy hoyrat ellerin her inişinde sevdalarım bilenir oy gidişim al kanlarla gidişim halaylarla gidişim sonsuzluğa sarılır bayraklarla her seher vakti adımlanan yollarda sesim türkülerle yanarken oy güzel yüzlerin her gülüşünde sevdalarım çoğalır oy gidişim al kanlarla gidişim halaylarla gidişim sonsuzluğa sarılır bayraklarla
  5. Efkan Şeşen - Dar Kapılar

Efkan Şeşen - Dar Kapılar

efkan şeşen dar kapılar Kapılar dar geçilmez oldu yar Ağır ağır vuruldu bahar Dökülen, yaprak değil insanlar Gelen, zehirli zamanlar Ah yar Ağla gönül Kendinle baş başa ağla gönül Bir sende değil dumanlı ömür Yaranı ateşle dağla gönül Yalnızlık yaramış adama Yarasın adama Ağla gönül Yıldızlara tutun ağla gönül Böyle durmaz dünya yollar bulunur Yaranı ateşle dağla gönül Yalnızlık yaramış adama...

Sayfayı Paylaş