gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Efkan Şeşen Renkler ve Islıklar 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Efkan Şeşen Renkler ve Islıklar 2008[/FONT]

SANATÇI ADI : Efkan Şeşen

ALBÜM ADI : Renkler ve Islıklar

YIL : 2008

COVER:

ALBUMDEKi PARCALAR:

Bintiş Şelebiya (Arap Halk Ezgisi)
    Elgajiye (Alevi-Zaza Halk Ezgisi)
    Allam Alam (Azeri Halk Ezgisi)
    Sarı Gelin (Ermeni Halk Ezgisi)
    Mohevis Kalo (Gürcü Halk Ezgisi)
    Pavane / Gabriel Faure (Klasik Müzik)
    Polyushka Polye (Rus Halk Ezgisi)
    Londonderry Air (Kuzey İrlanda Halk Ezgisi)
    Macedonıan Medley (Bulgar Halk Ezgisi)
    Hungarian Dance / Johannes Brahms (Klasik Müzik)
    Çarşambayı Sel Aldı (Türk Halk Ezgisi)
    Quando Calienta El Sol (Latin Halk Ezgisi)
    Cilvelo Nanayda (Laz-Gürcü Halk Ezgisi)
    Yara Mina Bedewe (Kürt Halk Ezgisi)
    Katakofti (Yunan-Roman Halk Ezgisi)
    Dillirga (Kıbrıs Halk Ezgisi)
    Dillirga (Kıbrıs Halk Ezgisi) / Otuşbeş Saniye
    Bella Ciao (İtalyan Halk Ezgisi)
    Dünya'nın Gözyaşları / Efkan Şeşen (Evrensel Ezgi)

Efkan Şeşen Renkler ve Islıklar 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efkan Şeşen - Sevdacan

Efkan Şeşen - Sevdacan

Esmer düsüm sevilerde gezinir Gördügünü hayra yormaz her zaman Yokluguna dayanamam ölümdür ölümdür sevdacan Yokluguna dayanamam ölümdür Solar gülüm viran olur sevdacan Ben yarime gülden gayri laf demem Dilim dönmez söz tutulur bir zaman Turnalarin ardi sira gidemem gidemem sevdacan Turnalarin ardi sira gidemem Vuslat degil gurbet olur sevdacan Yangindir ah sol yanimda tutusan Siir gibi sarki...
  2. Efkan Şeşen - Gitmeliyiz

Efkan Şeşen - Gitmeliyiz

Uzaklara bakıyoruz Dağlar yakın geliyor Yakındakiler dağ kadar uzak Dağları denize kavuşturan sular çağırıyor Rüzgar sevinç taşıyor şehirlere Gitmeliyiz, gitmeliyiz Kendi sularımıza dönmeliyiz Gitmeliyiz, gitmeliyiz Düşlerimiz hala sıcakken Dağların çığlığı çarpıyor Yüreğimizin ayaklarına Gitmeliyiz, kendi sularımıza dönmeliyiz Ölüm, gün batımıysa serin dağ başlarında Ölmeliyiz, kendi...
  3. Efkan Şeşen - Dermanımsın Yar

Efkan Şeşen - Dermanımsın Yar

Yüreğimde Sular Sesin Akıyor Engin Adımların Küçük Ama Dünyam Gibisin Beni Benle Ötelere Götüren Sensin Şu Cehennem Diyarında Derya Gibisin Sevdalımsın Güldalımsın Baharımsın Yar Kahrızindan Olmuş Zaman Dermanımsın Yar Kerem Gibi Düşsem Yola Çöller Geçerim Vahadeyim Ardısıra Seni Seçerim Bu Yalnızlık Kader Değil İsyan Ederim Ateşlerde Yandı Canım Sana Hasretim...
  4. Efkan Şeşen - Dar Kapılar

Efkan Şeşen - Dar Kapılar

efkan şeşen dar kapılar Kapılar dar geçilmez oldu yar Ağır ağır vuruldu bahar Dökülen, yaprak değil insanlar Gelen, zehirli zamanlar Ah yar Ağla gönül Kendinle baş başa ağla gönül Bir sende değil dumanlı ömür Yaranı ateşle dağla gönül Yalnızlık yaramış adama Yarasın adama Ağla gönül Yıldızlara tutun ağla gönül Böyle durmaz dünya yollar bulunur Yaranı ateşle dağla gönül Yalnızlık yaramış adama...
  5. Efkan Şeşen - Ahüzarım

Efkan Şeşen - Ahüzarım

Sözlerin acılar veriyor bana Özlemim çok uzaklarda Ellerin dokunup giden Ellerin beni mahveden Günlerim Derbeder oldu yavrum Gözler yalan söylemez Son kez bak ne olur Yeter bana Ahüzarım Ömrümün mevsimi hüzün oldu Günleri, gülleri soldu Ahüzar, beni ahüzar Ah yanar, yüreğim yanar Ayrılık ölümden beter yavrum Gözler yalan söylemez

Sayfayı Paylaş