gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Efkan Şeşen - Sular İçmem

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Sular içmem, seni içerim yar Yüreğimde gonca bilirim yar Gecelerde yıldızımsın yar
    Seni sevdim yar
    Ölesiye yar
    Ah!... kaderimsin yar
    Kaderimsin yar
    Gönlüme ferman
    Sevmek suç mu
    Gönül neylesin yar
    Ayıranlar hiç mi sevmedi yar
    Sensiz nasıl yaşanır bahar
    Saramadan yar
    Saramadan yar
    Ah!... kaderimsin yar

Efkan Şeşen - Sular İçmem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efkan Şeşen - Göçer Oldum

Efkan Şeşen - Göçer Oldum

Şu gönlümün gülü gitti gideli Senelerce yeri dolmaz üstüne Hasret kokar ellerimin Bekleyişi, sevdası gülemedim yar Göçer oldum diyar diyar Vurgunum aşkına Dön geri allah aşkına Yokluğunda günüm çekilmez oldu Gecenin perdesi açılmaz oldu Ufku sarar gözlerimin özlemi Mavisi, nerdesin göremedim yar Göçer oldu
  2. Efkan Şeşen - Döneceğim Birgün

Efkan Şeşen - Döneceğim Birgün

Sen kendini bahtı kara, yalnız bulmuşken Bu toprakta son bir yağmur unutulmuşken, Düşte umut, yürekte güç vurulmuşken Döneceğim birgün, kimse beklemezken Hey dağlar hey Başardım kalbim Büyük bir suç işledin Bağışlamamı isteme sakın Aldanma ölgün yıldızlara Başka bahar bekleme artık Yolun sonundasın Başardın kalbim Güzel bir suç işledin Limansız karasulara çık Ne sirenlerin ezgili sesi Ne bir...
  3. Efkan Şeşen - Dermanımsın Yar

Efkan Şeşen - Dermanımsın Yar

Yüreğimde Sular Sesin Akıyor Engin Adımların Küçük Ama Dünyam Gibisin Beni Benle Ötelere Götüren Sensin Şu Cehennem Diyarında Derya Gibisin Sevdalımsın Güldalımsın Baharımsın Yar Kahrızindan Olmuş Zaman Dermanımsın Yar Kerem Gibi Düşsem Yola Çöller Geçerim Vahadeyim Ardısıra Seni Seçerim Bu Yalnızlık Kader Değil İsyan Ederim Ateşlerde Yandı Canım Sana Hasretim...
  4. Efkan Şeşen - Dar Kapılar

Efkan Şeşen - Dar Kapılar

efkan şeşen dar kapılar Kapılar dar geçilmez oldu yar Ağır ağır vuruldu bahar Dökülen, yaprak değil insanlar Gelen, zehirli zamanlar Ah yar Ağla gönül Kendinle baş başa ağla gönül Bir sende değil dumanlı ömür Yaranı ateşle dağla gönül Yalnızlık yaramış adama Yarasın adama Ağla gönül Yıldızlara tutun ağla gönül Böyle durmaz dünya yollar bulunur Yaranı ateşle dağla gönül Yalnızlık yaramış adama...
  5. Efkan Şeşen - Ahüzarım

Efkan Şeşen - Ahüzarım

Sözlerin acılar veriyor bana Özlemim çok uzaklarda Ellerin dokunup giden Ellerin beni mahveden Günlerim Derbeder oldu yavrum Gözler yalan söylemez Son kez bak ne olur Yeter bana Ahüzarım Ömrümün mevsimi hüzün oldu Günleri, gülleri soldu Ahüzar, beni ahüzar Ah yanar, yüreğim yanar Ayrılık ölümden beter yavrum Gözler yalan söylemez

Sayfayı Paylaş