gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Efsane Dede , Affet Beni Ciğerimin Köşesi ve daha fazlası içeride..:=)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Efsane Dede , Affet Beni Ciğerimin Köşesi ve daha fazlası içeride..:=)
    emegine saglık cnm

3. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Efsane Dede , Affet Beni Ciğerimin Köşesi ve daha fazlası içeride..:=)

sona bayıldım

Efsane Dede , Affet Beni Ciğerimin Köşesi ve daha fazlası içeride..:=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özcan deniz-beni affet

özcan deniz-beni affet

Beni affet Kaybetmek için çor erken Sevmek için de çok geç Beni affet Bir adım kalmalı geriye Kırılmış şeylerin nihayetine Yalnızlığın eşiğinde Beni affet Ben seni sevdiğim zaman bu şehirde Yağmurlar yağardı Beni seni sevdiğim zaman bu şehirde Ayrılık kurşun gibi ağırdı Beni affet Şiirler gözlerini Şarkılar saçlarını söylemedi Beni affet Bir adım kalmalı geriye Kırılmış şeylerin...
  2. affet beni emel :S

affet beni emel :S

İtiraf ediyorum arkadaşımın eşini bi kadınla yakaladım ama söyleyemedim nasıl söylenir ki zaten böyle bir şey bilemiyorum ama vicdan azabıda çekmiyo değilim neyse allah affetsin ama beni affet emel olur mu ?
  3. Bunları Biliyormuydunuz ??? (Daha Fazlası)

Bunları Biliyormuydunuz ??? (Daha Fazlası)

Bir yılan 3 yıl uyuyabilir. -Bal bozulmayan tek gıdadır. -Ördeğin sesi yankı yapmaz. -Denizyıldızlarının beyni yoktur. -Üzüm mikrodalga fırında patlar. -İnsan yılda en az 1460 rüya görür. -İçtiğimiz sular 3 milyar yaşındadır. -Karınca iki hafta su altında yaşayabilir. -İnsan kalbi dakikada 60-80 defa çarpar. -Üzümü mikrodalgaya koyarsanız patlar. -Parmak izi gibi herkesin dil izi de...
  4. Hijyenin De Fazlası Zarar

Hijyenin De Fazlası Zarar

Hijyen, sağlığa zararları, fazla hijyen durumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Hijyen herkes için önemlidir diyor ama fazla hijyenin de zararlı olduğunu biliyor muydunuz melekler. Özellikle anne-çocuk sağlığı açısından aşırı hijyen zararlıymış. (CBÜ) Dermatoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serap Öztürkcan, kırmızı ve genellikle çok kaşıntılı ve pul pul...
  5. Ciğerimin Köşesi Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğerimin Köşesi Deyimi Ne Anlama Geliyor ?

Ciğerimin Köşesi Deyiminin Açıklaması Ciğerimin Köşesi Deyiminin Anlamı Nedir Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz merak edenler ve öğrenmek isteyenler için Ciğerimin Köşesi Deyiminin Açıklaması ile sizlerleyiz. Bir önce kiğ konumuzda ise cim karnında bir nokta deyimi açıklamasını bulabilirsiniz.. Ciğerimin Köşesi Çok sevdiğim Sevgili evladım. Örnek:O, hala...

Sayfayı Paylaş