gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

efsane

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

efsane bulmama yardımcı olurmusnz

efsane konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. efsane.. nedir...

efsane.. nedir...

Yıllarca gerçekten olmuş gibi kuşaktan kuşağa aktarılan öykülere efsane denir . Efsanede anlatılan olaylar bazen hayali olabilir . Ama efsaneler çoğunlukla gerçek olaylara ve gerçekten yaşamış kişilere dayanır. Bu öykülerin çoğu kahramanca işler yapmış kişilerle ilgilidir . Eski Yunanlı şair Homeros İlyada ve Odysseia adlı destanlarında krallara ve kahramanlara ilişkin efsanelerden...
  2. eFsaNe aŞkLar

eFsaNe aŞkLar

efsane aşklar aslı ile kerem efsanesi arzu ile kamber efsanesi kerem aslı ferhat şirin Ferhat ile Sirin Efsane ask.. Efsaneye göre Ferhat, Persler döneminde yaşamış ünlü bir nakkaştır. Sultan Mehmene Banu'nun kız kardeşi Şirin için yaptırdığı köşkün süslemelerini yaparken Şirin'i görür ve birbirlerine sevdalanırlar. Ferhat, Sultan'a haber salarak Şirin'i istetir. Sultan, kız kardeşini vermek...
  3. Efsane

Efsane

Yenilik, değişikliktir.
  4. Göktan - Efsane

Göktan - Efsane

Sıcak sımsıcaktı aşk, yandı bu yaz ve yaktı bizi Beyaz bembeyaz güller kuruyup düştü avuçlarımdan Uzak çok uzak sanki, ayrı dünyalardan bulduk birbirimizi Tuzak bir tuzak belki, güvendim bakışlarına çok sevdim seni Ben de sevdim demek yetmiyor,yanımda yoksun yoksun artık Sensizliğe gücüm yetmiyor,günler sensiz sensiz geçmiyor Efsane olmuştu iki günlük sevdamız Mevsimler geçti bak bitti aşk...
  5. efsane telefon ....

efsane telefon ....

1999 yılında üretimine başlanan Nokia 3210'dan bahsediyoruz. Bugüne kadar toplam 160 milyon adet satılan 3210, hem günlerce giden şarjı hem de içindeki yılan oyunuyla gönüllerde taht kurmayı başarmıştı. İlk antensiz telefonlardan biri olan 3210'u yeniden kullanmak isteyenler için Fransız Lekki firması kolları sıvadı. Daha önce Motorola'nın StarTAC modelini de satışa sunan Lekki aslında çok...

Sayfayı Paylaş