gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Efsun - Bahane

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Hızlı yandım, çabuk geçtim Yoruldum artık Çok denedim,hep yenildim
    Eh yeter artık

Bahane bunlar
    Aşkın bahane

Vazgeçememem ben bu yardan
    Ne de diyardan
    Faydası yok boş sözlerin
    İçimi karartan

Bahane bunlar
    Aşkın bahane

Biraz da aşktan yana şansım olsa
    Sevmeli son baharla
    Gül yüzüme ah güller dolsa
    Umudum ilk bahara

Bahane bunlar
    Aşkın bahane
    Bahane bunlar
    Hepsi bahane

Efsun - Bahane konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efsun-efsuncu

Efsun-efsuncu

Rüyada bir kimse kendisinin hasta üzerine efsun ettigini görmesi agn ve hastaliklardan kurtulmaya, üzüntü ve kederin gitmesine isarettir. Sünnetin ve Kur'an'in disinda bir seyle efsun etmesi ise yalanciliga ve riyaya isarettir. Bir kimse efsun ettigini veya kendisine efsun ettirdigini görse, batil seye isarettir. Eger yapilan efsunda "Bismillahirrahmanirrahîm", yahut Kur'an'dan bir...
  2. Efsun - Sorma

Efsun - Sorma

Gülümse haydi şimdi Yoruldum anlamaktan Üzülme haydi şimdi Yoruldum anlatmaktan Kifayetsiz aşkların Ölesiye düşlerin Yaşanacak günlerin En güzeli hangisi Sorma Ruhumda yücelttiğim Dirilip kaybettiğim Sevgimle incelttiğim Terkedip de gittiğim Kifayetsiz aşkların Ölesiye düşlerin Yaşanacak günlerin En güzeli hangisi Sorma
  3. Efsun - Rüya

Efsun - Rüya

alttan aldım olmadı hep besledım doymadı artık sabrım kalmadı sana mı kalacakmıs şu zalım dunya kardeslık barıs olsa sahıden ruya içimden taşan öfke sönecekmiş güya umurunda mı bu dunya bana verdıgın tum o sozlere vaadedılmıs guzel gunlere sana olan askımdan kandım gozumu karartan bu delıyı bu naz eden kırılgan bebegı sana olan askımdan yaptım sana mı kalacakmıs şu zalım dunya kardeslık...
  4. Efsun - Kördüğüm

Efsun - Kördüğüm

Gün uyanırken Gördüğü rüyadan Ayrılıp gittin Sessiz sakin buralardan Denize daldı Gözlerim arkandan Bir kez aldandım Bir daha yapmam yar Kördüğüm oldum Bir daha yapmam yar Kördüğüm oldum Durulur sandım Bulanık sular bir anda Elimden kaçtın Ahhh kurtuldun sanma Geriye kaldı Sözlerin arkandan Son kez aldandım Bir daha yapmam yar Kördüğüm oldum Bir daha yapmam yar Nerden geldim Bu hale Bazen...
  5. Efsun

Efsun

Efsun ALBÜM ÇIKALI UZUN BİR SÜRE OLDU. DUYDUĞUMUZA GÖRE YENİ ALBÜMÜN ÇALIŞMALARINA DA BAŞLAMIŞSINIZ. ŞİMDİ “DUY SESİMİ”NİN 3. KLİBİNİNİN HAZIRLIĞINDASINIZ. HANGİ PARÇAYI TERCİH ETTİNİZ YENİ VİDEO İÇİN ? Gülay : “Duy Sesimi” adlı albümün 3. video klibini “Sorma” isimli parçamız için hazırladık. Bu şarkı albümde yer alan düşük tempolu ve biraz da dramatik bir şarkı. Aslında...

Sayfayı Paylaş