gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Eft nedir

Konu, 'DEFG Melek Sözlük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Elektonik Fon Transferi (EFT): Fonların elektronik ortamda hesaplar arası aktarımının yapıldığı sistemdir. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası bünyesinde ilk olarak Nisan 1992' de işletime açılmış, Nisan 2000'de ise ikinci nesil adı altında günün ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde güncelleştirilmiştir. Şu anda sadece TL üzerinden işlem yapılmaktadır. Sistemin açılış saati 8:00 olup, katılımcıların en geç saat 9:00’da kendi sistemlerini açması gerekmektedir. Resmi kapanış saati 17:30 olup, bu saat Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından gerek görülmesi haline uzatılabilir.

Eft nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eft Ücretleri 2012 ne kadar oldu?

Eft Ücretleri 2012 ne kadar oldu?

Eft Ücretleri 2012 ne kadar oldu bilen var mı aranızda lütfen cevap versin kızlar!
  2. Kızlar Eft Nasıl Yapılır

Kızlar Eft Nasıl Yapılır

Eft Nasıl Yapılır Selam millet size bir sorum olacak acaba Eft Nasıl Yapılır bu konuda bana bilgi verirseniz çok sevinirim.
  3. Eft Şube Kodları Online listesi lazım

Eft Şube Kodları Online listesi lazım

Eft Şube Kodları Online listesi için yazıyorum size online olarak Eft yapmak istiyorum ama bunun için mutlaka Eft Şube Kodları lazım, lütfen yardımcı olun!
  4. Eft Limiti Nedir bilen var mı?

Eft Limiti Nedir bilen var mı?

Selam arkadaşlar acaba aranızda Eft Limiti Nedir yani Eft Limiti Ne kadardır bilen var mı, varsa bana bir zahmet yardımcı olsun bilgi versin ya!
  5. Eftler Ne Zaman Hesaba Geçer bilen var mı

Eftler Ne Zaman Hesaba Geçer bilen var mı

Eftler Ne Zaman Hesaba Geçer bu konuda bilgisi olan varsa aranızda bana acilen eft nin hesaba geçme süresi ne kadar yazsın lütfen!

Sayfayı Paylaş