gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Eftalya dobra dobra eftalya

Konu, 'Alem Fm' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kral fm eftelya Aşağıdaki bilgiler alemfm adresinden alınmıştır,
    Eftelya'nın Kaleminden

11 Mayıs 1980 Eskişehir’de bir bahar sabahı rastladım hayata:)).Daha ortaokulda radyocu olma fikri düştü aklıma ve yerel radyolarda çalışmaya başladım.Amaç birşeyler öğrenebilmekti.O zamanlar bana ailem "Kızım dersini çalış" diye köstek olsalar da ben okuldan çıkıp program yapmaya giderdim(hey gidi günler heyy).Hep ALEM FM’i dinleyerek yetiştiriyordum kendimi.Ahh ne büyük hayaldi oradaki DJler gibi olmak.Sonra profesyonel düşünerek,(üstelik de herkes üniversiteye hazırlanırken), ben diksiyon dersleri almaya başladım(gizli gizli tabi).Hatta abartıp ses,ritm,tonlama gibi dersler de aldım.Alem fm’deki herkese hayrandım.Çok iyi bir gözlemci olduğum için dinleyerek çok şey öğrendim.Bir kaç kez radyoculuğu bırakmaya kalksam da mikrofon beni bırakmadı.Hayatımın akışına yön vermek için İstanbul fm’e demo yolladım.Hiç umudum yoktu ama kabul edildi.Tek sorun ailemden nasıl izin alacağımdı.Onu da başardım(çenem sağolsun:)) İstanbul fm’den Best fm’e, oradan da hayalimdeki radyo Alem fm’e...Tabi ki çekilen zorluklar,sıkıntılar oldu ama inanmanın-bildiğini okumanın hep herşeyi halledeceğine inandım(tipik bir boğa burcu olarak).Ve ben hayallerimi yaşıyorum. Kendinize kendiniz için iyi bakın.Herşeyden önce kendinize önem verin çünkü insana kendinden daha yakın hiçbişey yok...Bye...

[email protected]

Program Adı : DOBRA DOBRA EFTALYA

Yayın Saatleri :
    Pazartesi 10:05 - 12:00
    Salı 10:05 - 12:00
    Çarşamba 10:05 - 12:00
    Perşembe 10:05 - 12:00
    Cuma 10:05 - 12:00

Sayfayı Paylaş