gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eftler Ne Zaman Hesaba Geçer bilen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Eftler Ne Zaman Hesaba Geçer bu konuda bilgisi olan varsa aranızda bana acilen eft nin hesaba geçme süresi ne kadar yazsın lütfen!

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, E.F.T. Sistemi sayesinde kuruluşlar ve bireyler, bankalarının kendilerine sunduğu telefon bankacılığı ve internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak, diğer şahıslara yönelik ödemelerini, kredi kartı borçlarını, telefon, doğalgaz, elektrik, su, yakıt, okul taksidi gibi birçok türdeki ödemelerini günü geldiğinde, anında gerçekleştirebilmekte; bu da ülke içerisindeki mali ve finansal dengelerin sağlanmasında önemli katkı sağlamaktadır.

EFT'ler talimat anında hesabınızdan gönderilmekte olup, karşı hesaba geçmesi zaman alabilir. EFT talimatlarınız "transferin yapılacağı tarih" alanında girdiğiniz günün başlangıcı olan 09.00'dan saat 17.15'e kadar yapılmaktadır.

Eftler Ne Zaman Hesaba Geçer bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arkadaşlar 2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı?

Arkadaşlar 2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı?

2012 Miss Turkey Ne Zaman bilen var mı acaba aranızda? Merak ettim kesinlikle izlemem lazım çok seviyorum ben Miss Turkey yarışmalarını :)
  2. Eft Limiti Nedir bilen var mı?

Eft Limiti Nedir bilen var mı?

Selam arkadaşlar acaba aranızda Eft Limiti Nedir yani Eft Limiti Ne kadardır bilen var mı, varsa bana bir zahmet yardımcı olsun bilgi versin ya!
  3. Evlerden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak acaba bilen var mı

Evlerden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak acaba bilen var mı

fragmanlarından gördüğüm kadarıyla izlenmeye değer bir dizi olacak evlerden biri dizisi oyuncularda güzel peki ya Evlerden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak işte bunu merak ediyorum:S
  4. Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı

Selam millet acaba aranızda Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı varsa bana acil olarak yazsın maç tarihini merak ediyorum.
  5. Survivor 2013 Ne Zaman Başlkayacak Bilen Var mı ?

Survivor 2013 Ne Zaman Başlkayacak Bilen Var mı ?

Survivor Ne Zaman Başlıyor 2013 Ne Zaman Başlıyor 2013 Survivor Sevgili melekler, başvuru formu hakkında bilgiler paylaştığımız Survivor Ne Zaman Başlıyor 2013 diye merak eden melekleirmize ve sayın misafirlerimize işte detaylar.... 2013 survivor başvuruları Acunn.com'dan yapılmaya devam ediyor. Programın başlangıç tarihi açıklandığında sizinle bu sayfadan paylaşacağız.

Sayfayı Paylaş