gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Ah Yaz Aşkım

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

elimde boş bir bavul içinde hoş anılar sensiz yaz nasıl geçti nasıl geldi sonbahar kitaplar unutulmuş unutulmuş dalgalar
    özlenirmiş ayrıyken hatta tatsız kavgalar
    ah yaz aşkım bir tanem gül kurusu rüyalar
    bak telefon çalmıyor nasıl koptu dünyadan

ah yaz aşkı yaz aşkım yarım kalan
    ilk aşkım tek aşkım
    sen orda bense burda unutmaya çalıştığım

şarkılar seni sordu seni sordu kumsallar
    baklemek beni yordu sensiz geçen zamanda
    dostlar unut diyordu sevdayı çeken anlar
    bu yaz da gelediyse gelsin artık sonbahar

ah yaz aşkım bir tanem gül kurusu rüyalar
    bak telefon çalmıyor
    nasıl koptu dünyalar

ah yaz aşkım yarım kalan ilk aşkım tek aşkım
    sen orda bense burda unutmaya çalıştığım...

Ege - Ah Yaz Aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Aşk Yazı

Petek Dinçöz - Aşk Yazı

Geç oldu güç oldu kalbim seninle aşkı buldu Bilsen bilsen ne kadar beklemişim Sevgisizlikten ne çok çekmişim Bu aşk bu yaza damgasını vuracak Bedenim tenini güneşten çok yakacak Hele bir bana gel bak neler olacak Naz etme canım canım aşkım benim X2
  2. Ege Çubukçu - Yaz Geldi

Ege Çubukçu - Yaz Geldi

Yaz Geldi her gece kulüpte hadi Az Geldi vur sisenin dibine Gaz Geldi atla dans pistine hadi Bir Bacardi, gecenin vakti, Ghetto Party Hava değişir clube girince kapıdan Tam takırız eküri gelince arkadan Elini belime dolar seksi bayan Elde tamperinyo üstte shanchan,şöhret şan Arabam bu ghetto party tut elimi dans et hayat fani Son sözde tümden hayat flim gibi çekim eki,sahne yeri Kıvır beli...
  3. Ege - Yaz Aşkım

Ege - Yaz Aşkım

Dönemem verdiğim sözden Böyle çabuk dönemem Gideceğini bile bile devam edemem Kaç kez yandı canım hasret acısıyla Artık seni sevemem Başlamam biteceğini bile bile Bu aşka başlamam Ne seni ne de kendimi ateşe atamam Anla beni yaz aşkım Kadehi senin özleminle dolup boşalacak Gün sensiz başlayıp sensiz batacak Yaşanmak istenenler hep yarım kalacak Bunu benden isteme İlk ilk değil ki bu başıma...
  4. Ege - Aşktan Söz Et

Ege - Aşktan Söz Et

Fikrimin ufkunu sarmışsın çoktan Çoktan esir etmişsin beni kendine Bana biraz aşktan söz et Bana biraz senden söz et Sınırsız bir sevgiyle Bitmeyecek bir aşkla Seni bana çağırıyorum Bana biraz aşktan söz et Bana biraz senden söz et Bırak yağmur yağmasın Bırak güneş doğmasın Oyalama beni tek isteğim aşk Bana biraz aşktan söz et Bana biraz senden söz et Söz-Müzik: Taner Çetin Pehlivan
  5. Ege - Aşkta Gurur Olmaz

Ege - Aşkta Gurur Olmaz

Aşkta gurur olmaz Sen de bunu öğrendin Bin bahçede bin sefayı Senin için terk ettim Yalvartıp kapında Bekletme boşuna Evsiz olurum sensiz olamam Senin yerin yanımda İhtiyacım var senin aşkına Bana ne yaptın bana ne ettin Döndüm şaşkına Nakarat Gel beni yormadan adını koymadan Korkusuzca sev Elaleme sormadan kafanda kurmadan Korkusuzca sev __________________

Sayfayı Paylaş