gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Aşkta Gurur Olmaz

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Aşkta gurur olmaz Sen de bunu öğrendin Bin bahçede bin sefayı
    Senin için terk ettim

Yalvartıp kapında
    Bekletme boşuna
    Evsiz olurum sensiz olamam
    Senin yerin yanımda

İhtiyacım var senin aşkına
    Bana ne yaptın bana ne ettin
    Döndüm şaşkına

Nakarat
    Gel beni yormadan adını koymadan
    Korkusuzca sev
    Elaleme sormadan kafanda kurmadan
    Korkusuzca sev __________________

Ege - Aşkta Gurur Olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gurur

Gurur

GURUR Sâlim Şebşîrî'nin talebelerinden Nûreddîn Ali Şebrâmelîsî isminde bir zât, bir gün İmâm-ı Gazâlî hazretlerinin İhyâkitâbından gurûr bahsini mütâlaa ediyordu. Orada ilim sâhiplerinden bâzılarının, ilimlerine güvenerek ve ilimlerinin kendilerini kurtaracağını zannederek aldandıklarını, kendini beğenmeye, kibre ve gurûra kapıldıklarını, böylece felâkete sürüklendiklerini okuyunca birden...
  2. gururunuz?

gururunuz?

gururunuz?
  3. gurur

gurur

allahin talebelerinden Nûreddîn Ali Şebrâmelîsî isminde bir zât, bir gün İmâm-ı Gazâlî hazretlerinin İhyâkitâbından gurûr bahsini mütâlaa ediyordu. Orada ilim sâhiplerinden bâzılarının, ilimlerine güvenerek ve ilimlerinin kendilerini kurtaracağını zannederek aldandıklarını, kendini beğenmeye, kibre ve gurûra kapıldıklarını, böylece felâkete sürüklendiklerini okuyunca birden çok duygulandı....
  4. Direnemedim Gururuma !

Direnemedim Gururuma !

öLüm Müdür YaŞamı Bunca SevdiRen daha dün söz vermiştim hiç gitmeyecektim kapından özür dilerim aşkım tutamadım sözümü direnemedim gururuma g i d i y o r u m şimdi beni bekliyor engebesi bol yollar düşe kalka yürüyeceğim basacağım bağrıma o koca taşı uzaklaşabildiğim kadar uzaklara gideceğim biliyor musun ilk kez bu kadar üşüyorum mevsim yaz aylardan temmuz ama...

Sayfayı Paylaş