gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Aşktan Söz Et

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Fikrimin ufkunu sarmışsın çoktan Çoktan esir etmişsin beni kendine Bana biraz aşktan söz et
    Bana biraz senden söz et
    Sınırsız bir sevgiyle
    Bitmeyecek bir aşkla
    Seni bana çağırıyorum
    Bana biraz aşktan söz et
    Bana biraz senden söz et
    Bırak yağmur yağmasın
    Bırak güneş doğmasın
    Oyalama beni tek isteğim aşk
    Bana biraz aşktan söz et
    Bana biraz senden söz et

Söz-Müzik: Taner Çetin Pehlivan

Ege - Aşktan Söz Et konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Birileri Senden Söz Etti

Hülya Avşar - Birileri Senden Söz Etti

Ordan burdan hakkımda neler duydun sen Ele gittin sonunda kimlere uydun sen Birileri senden söz etti içim yanıyor Yalnızlığım bak yetti derdim bitmiyor Yar gecelerim sensiz geçmiyor Aman düşlerimde bana yetmiyor Hasretim tenimde kokun duruyor Tutmuyor işte yerini de kimse Razıydım ben herşeyine Arasıra gelsen arayıp sorsan Otursak biz göz göze
  2. Ege - Korkuyorum

Ege - Korkuyorum

Sensizlik bir boşluk içimde yeri dolmayan Özlemin bir yara durmayan kanayan Sen uzakta evinde uyurken sessiz sakince Bense düşler kurarım hayalin peşinde Korkuyorum çoğu zaman aşktan söz etmeye Bir gün gelir yollarımız ayrılır diye Kıskançlık ve özlem tanımadığım duygular Gecenin üçünde uyku bozan kaygılar Sevmenin ayrılığı dayanılmaz sancılar Yatak sanki cehennem işkence bu rüyalar...
  3. Ege - Keşke

Ege - Keşke

Keşke oyunlar oynamayıp Arasaydık birbirimizi Keşke ben senin sen benimken Esirgemeseydik sevgimizi Keşke yitirmeseydik herşeyi Anlamsız gurur girdabında Ah keşke Gel desem gelmezsin biliyorum Git desem dilim varmaz diyemiyorum Çoktan öldü içimdeki ümidim Çok uğraştım ama silemiyorum Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Elveda deyip bitirmek kolay mıydı Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Severken...
  4. Ege - İnanma

Ege - İnanma

Yolun açık olsun Diyorsun bana Mektubunda yazmışsın Nedir sendeki hal Neler söylersin yar Aşkımızda gözmü var İnanma yalan dolana Aldanma eller sözüne Aşkımıza göz koydular Beni böyle bırakma Yeter yaptığın bu naz Bana da acı biraz Bu aşkı biz yaşadık El sözüyle bozulmaz Söz-Müzik: Taner Çetin - Ege
  5. Ege - Gel

Ege - Gel

Duyuramam sesimi Ne yerin ne yurdun belli Bir ömür yaşadım bir gecede Ne adın ne sanın belli Biraz ötemde dururken Sanki ulaşılmaz gibiydin Gözlerin değince gözlerime Bir anda delirdim Ah ne güzeldin Yüreğim darda gel Hevesim olda gel Beni bir kez öpmek için gel Geceme dolda gel Rüyama gir de gel Ah sevişmek için gel Adını söyleme adresini verme Yalnızca bir gece bir gece daha gel İstersen...

Sayfayı Paylaş