gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Bilemezsin Yar

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Kara Kista Kar Icinde Bunaldim Kaldim... Yüce Yüce Daglarinda SIKISTIM Kaldim... Deli Boran Sularinda Boguldum Kaldim...
    Seni Nasil Özlemistim Bilemezsin YAR...
    Bilemezsin YAR, Bilemezsin YAR...
    Seni Nasil Özlemistim Bilemezsin YAR...

Suhal Olmaz Hikmetinden Ey Tanrim...
    Raziyken Ayriliga Ölüme Yandim...
    Kara Haber Tez Gelirmis Sana Inandim...
    Can Evimden Nasil Vurdun Göremezsin YAR
    Göremezsin YAR, Göremezsin YAR...
    Can Evimden Nasil Vurdun Göremezsin YAR...

Bilemezdim YAR, bilemezdim YAR...
    Beni Ne Cok Beklesende Dönememki YAR...

Ege - Bilemezsin Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege biyografisi

Ege biyografisi

Ege’nin müziği, adı üstünde Ege ve Akdeniz’in eşsiz güzelliğini akıllara getiriyor hemen. Halikarnas Balıkçısı’nın 'bir kolu Kartaca’da, öbürü kuzeyde, Roma’da biten Verimli Hilal' dediği , Sümerlerin kıyılarına ‘Deniz kenarındaki güneş bahçesi’ adını verdiği Akdeniz ve Mısırlıların ‘Denizin yüreğinde yaşayan insanların memleketi’ dediği Ege… İşte Ege’nin müziği de İspanyol flamenkosunun,...
  2. Ege - Küçüksün

Ege - Küçüksün

UĞruna Ölmelİ, Yok Olmali Sabaha Bİr Dİlek Tutmali, Çiksan KarŞima Şarkilar SÖylemelİ, Kapinda Sabaha Bİr Şİİr Okunmali AŞkimin Hatrina Bİr Yerlerde Bulmali, GÖrmelİ Senİ SÖylemelİ Sana AŞkimi HerŞeyİ Bİr Yerlerde Bulmali, GÖrmelİ Senİ SÖylemelİ Sana AŞkimi HerŞeyİ BÖylede Olmaz Anlamazsin Benİ KÜÇÜksÜn Sen Daha Anlamazsin Benİ BÖylede Olmaz Anlamazsin Benİ KÜÇÜksÜn Sen Daha...
  3. Ege - Keşke

Ege - Keşke

Keşke oyunlar oynamayıp Arasaydık birbirimizi Keşke ben senin sen benimken Esirgemeseydik sevgimizi Keşke yitirmeseydik herşeyi Anlamsız gurur girdabında Ah keşke Gel desem gelmezsin biliyorum Git desem dilim varmaz diyemiyorum Çoktan öldü içimdeki ümidim Çok uğraştım ama silemiyorum Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Elveda deyip bitirmek kolay mıydı Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Severken...
  4. Ege - İnanma

Ege - İnanma

Yolun açık olsun Diyorsun bana Mektubunda yazmışsın Nedir sendeki hal Neler söylersin yar Aşkımızda gözmü var İnanma yalan dolana Aldanma eller sözüne Aşkımıza göz koydular Beni böyle bırakma Yeter yaptığın bu naz Bana da acı biraz Bu aşkı biz yaşadık El sözüyle bozulmaz Söz-Müzik: Taner Çetin - Ege

Sayfayı Paylaş