gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Delice Bir Sevda

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Delice bir sevda delice bir tutku bu İçimde sancısı yüreğimde korkusu Öylesi sardı ki bu hırçın sevda beni
    Kaçamam susamam kapalı kaçış yolu
    Kurudu dudaklar çorak çöle döndü
    Bekledim gelmedin bekledim gün döndü
    Haydi ara beni sor beni yorma beni sar beni yar
    Sevdan ellerimi kollarımı gözlerimi bağladı yar
    Kalbim sana doğru senin için deli gibi atıyor
    Beni bir koynuna alıversen ne olur yar
    Beni bir arasan deli olurum deli
    Herşeyim anlamsız göremezsem eğer seni
    Yakıyor yoruyor bu tutunun ateşi
    Bu aşkta nihayet daha başından belli

Ege - Delice Bir Sevda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege - Bir Nefeslik Rüya

Ege - Bir Nefeslik Rüya

şk bir nefeslik rüyaymış Yaşamaktan çok inandığım Çocuklar gibi kandığım Gün gün döndü rüya bitti Sessizlikte acıya uyandım İçin için ağladım Sen giderken Bir daha dönmem diyen Ben ağlarken Seni hala çok seven Söyle bana deli yürek Söyle sevda neye gerek Şu üç günlük dünyada Ayrılık ölüm demek Söz-Müzik: Ege
  2. Ege - Bir Gece Vakti

Ege - Bir Gece Vakti

Bir korku sarar beni taa derinden Sevgiden korkarım korkarım yüreğimden Sesin getirir beni kendime Gözlerim seninle güler yeniden Dağıtırım kendimi senin yollarında Git deme bana mutluyum senin kollarında Bir gece vakti düşlerim bölünür aniden Ateş ile yanarım kaçarım hasretinden Öyle çok severim öyle çok özlerim Dokununca ellerine ağlarım sevincimden Söz: İnci Elif Onat Müzik: Ege
  3. Bir Sevdanın Ateşi....

Bir Sevdanın Ateşi....

Bu sevdanin atesi,.... Hep ertelenen bir an hiç yaşanmamaya mahkumdur. Düşlerin bekleyişini yalnızca bir hüsran karşılayacakdır. Mevsimleri sayarsak ömür baharsız tükenir gider. Sevdiklerimizi bulmak yada bulduğumuzu sevmek tercihi en zor olan iki seçenektir bu sınavda... Boşuna akan ırmaklar mı var yüreğimizde, sebepsiz mi çoşkun bir denizde maviye hasretliğimiz? Ufuk ta görünen o ki...
  4. Ege yöresinde özel bir yemek..

Ege yöresinde özel bir yemek..

Keşkek .. Özellikle düğün ve bayram yemeği olarak bilinir. Taş dibeklerde döğülerek kabuğu çıkarılmış yumuşak buğdayın, koyun etiyle büyük kazanlarda ve bol odun ateşinde iyice pişirilmesiyle oluşan keşkek, düğünlerde misafirlere ikram edilir.Kalaylı bakır sahanlarda ikram edilen keşkeğin üstüne salçalı ve kırmızı biberli tereyağı dökmekte adettir. Malzemeler: 2...
  5. Sevdan Bir Ateş Notaları

Sevdan Bir Ateş Notaları

Sevdan Bir Ateş Notaları - Selam kızlar sizden Sevdan Bir Ateş adlı şarkının Notalarını yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş