gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Dudaklarınla Isıt Beni

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

çok uzak yollardan geldim dudaklarında uyut beni kendimle savaştım yenildim
    kollarında avut beni

Çok uzak yollardan geldim
    dudaklarında uyut beni
    kendimle savaştım yenildim
    kollarında avut beni

isyan etme ne olursun
    bu halimle sev beni
    çok üşüdüm çok yorgunum
    dudaklarınla ısıt beni

isyan etme ne olursun
    bu halimle sev beni
    çok üşüdüm çok yorgunum
    dudaklarınla ısıt beni

sanma ki korkak ya da acizim
    ya sev ya da unut beni
    bu aşk çok yordu halsizim
    ya gönder yada tut beni

sanma ki korkak ya da acizim
    ya sev ya da unut beni
    bu aşk çok yordu halsizim
    ya gönder yada tut beni

isyan etme ne olursun
    bu halimle sev beni
    çok üşüdüm çok yorgunum
    dudaklarınla ısıt beni

isyan etme ne olursun
    bu halimle sev beni
    çok üşüdüm çok yorgunum
    dudaklarınla ısıt beni

Ege - Dudaklarınla Isıt Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege Çubukçu - Benim Adım

Ege Çubukçu - Benim Adım

ege çubukçu benim tanışalım biraz doluyum içimdekileri atmalıyım ilk içkiler benden sormucak mısın neden nefret doluyum sıkıldım tek düzeliktek hep gözetimden geçtik hayatın hep güzelinden geçtik yaşamın 2 satırlık için bir hatır sor içimi sana kalmış yap seçimi hey dinle bu biçimi hep hap yanıma yaklaş ritimle kaynak yoldaş nereye kadar bu oyunlar her seferinden ders alınanlar sokak sokak...
  2. Ege - Korkuyorum

Ege - Korkuyorum

Sensizlik bir boşluk içimde yeri dolmayan Özlemin bir yara durmayan kanayan Sen uzakta evinde uyurken sessiz sakince Bense düşler kurarım hayalin peşinde Korkuyorum çoğu zaman aşktan söz etmeye Bir gün gelir yollarımız ayrılır diye Kıskançlık ve özlem tanımadığım duygular Gecenin üçünde uyku bozan kaygılar Sevmenin ayrılığı dayanılmaz sancılar Yatak sanki cehennem işkence bu rüyalar...
  3. Ege - Gel

Ege - Gel

Duyuramam sesimi Ne yerin ne yurdun belli Bir ömür yaşadım bir gecede Ne adın ne sanın belli Biraz ötemde dururken Sanki ulaşılmaz gibiydin Gözlerin değince gözlerime Bir anda delirdim Ah ne güzeldin Yüreğim darda gel Hevesim olda gel Beni bir kez öpmek için gel Geceme dolda gel Rüyama gir de gel Ah sevişmek için gel Adını söyleme adresini verme Yalnızca bir gece bir gece daha gel İstersen...
  4. Ege - Ayrılık

Ege - Ayrılık

Yine yol göründü yaban ellere Eşyaları toplamalı çıkmalı Şimdi şoseye bir vedayı esirgeme Dost yok resminden gayrı Helal olsun emeklerine Helal et sende hakkını Giden gelirmi bilinmez Ten gider can ayrılmaz Kaderimiz alnımızda Olacaktan kaçılmaz Küs gidemem dert biçemem Sevdan rehber yol bilmem Sen yüreğim sen can evim Sensiz geçen gün bilmem Ne çok düşersen düş canım Mühim...
  5. ALLAH'IM... Ben üşüyorum Sen Dost’un gözleriyle ısıt beni. ..

ALLAH'IM... Ben üşüyorum Sen Dost’un gözleriyle ısıt beni. ..

allah ve ben ALLAH'IM... Ben üşüyorum Sen Dost’un gözleriyle ısıt beni. Ben kanıyorum Sen dokunuşu merhamet olanlarla sar beni. en korkuyorum Sen kalbime verdiğin îmanla koru beni. Ben ağlıyorum Sen ülfetinle avut beni. Ben savruluyorum bilinmezlere hazan yaprağı gibi… Sen tut beni. Ben kayıyorum sırattan Sen bırakma...

Sayfayı Paylaş