gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Düşmanım Bile Olamazsın

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Öfkem sana değil sadece kendime Bilmem nasıl soktum seni yüreğime Değil yüreğimi almak
    Selam vermek hataymış
    Ne cezam varmış çekecek

Çekip gitsem aldırmam
    Sevmiyorum dersem yıkılmam
    Nasıl nasıl yaptım
    Nasıl nasıl aldattın

Sen benim düşmanım bile olamazsın
    Bırak dost kalmayı
    Sen benim adımı bile anamazsın
    Bırak dost kalmayı

Neydi bende olmayıp onda bulduğun
    Neydi bende yaşayıp kurduğun
    En son darbeydi bu
    Yüreğime vurduğun
    Şimdi dost kalalım diyorsun

Söz-Müzik: Ege

Ege - Düşmanım Bile Olamazsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bil;

Bil;

Bil; sana ettiklerim cezasız kalmadı, yaptıklarımın bedelini teker teker ödedim.. Giderken benim sana yaşattıklarımı bana da başkası yaşatsın diye ah etmiştin ya, bil; ahın yerde kalmadı.. Öyle bir zalimin eline düştü ki kalbim, sana çektirdiklerimin bin beterini çektim.. Öyle haklı çıkardı ki seni zaman, acıyla her `ah` çekişimde aklıma sen geldin.. İsterdim ki böyle yaşanmasaydı her...
  2. Ege - Sonsuza Dek Sevildiğini Bil Yeter

Ege - Sonsuza Dek Sevildiğini Bil Yeter

Gözlerim görmez ellerim tutmaz olmuş Anılarla yaşamak ayrılıktanda zormuş Söylenen her şarkı Bana seni anlatırken Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter Kader böyleymiş meğer Sonumuz ayrılıkmış Bunca zamandır yaşanan Sadece rüyaymış İşte geldi sevgilim Uyanma vakti artık Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter Küçük birer kelepçeymiş ellerimizi bağlayan Belki bir dokunuştu seni vazgeçilmez kılan...
  3. Ege - Sevildiğini Bil Yeter

Ege - Sevildiğini Bil Yeter

Gözlerim görmez ellerim tutmaz olmuş Anılarla yaşamak ayrılıktanda zormuş Söylenen her şarkı Bana seni anlatırken Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter Kader böyleymiş meğer Sonumuz ayrılıkmış Bunca zamandır yaşanan Sadece rüyaymış İşte geldi sevgilim Uyanma vakti artık Sen sonsuza dek sevildiğini bil yeter Küçük birer kelepçeymiş ellerimizi bağlayan Belki bir dokunuştu seni vazgeçilmez kılan...
  4. Ege - Keşke

Ege - Keşke

Keşke oyunlar oynamayıp Arasaydık birbirimizi Keşke ben senin sen benimken Esirgemeseydik sevgimizi Keşke yitirmeseydik herşeyi Anlamsız gurur girdabında Ah keşke Gel desem gelmezsin biliyorum Git desem dilim varmaz diyemiyorum Çoktan öldü içimdeki ümidim Çok uğraştım ama silemiyorum Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Elveda deyip bitirmek kolay mıydı Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Severken...
  5. olamaz böyle birşeyyyyyyyyyyy:(((((

olamaz böyle birşeyyyyyyyyyyy:(((((

olamaz böyle birşey yaaa:(((yarın şiir yrışmam var ve daha önce hiç şiir okumadım.kahraman tazeoğlunun seni içimden terkediyorum şiirni ney eşliğinde okuycam ama daha önce hiç tecrübem yok:(( üstelk en kötüsü de benden 2 yaş kçük bi kzında aynı şiiri okuması.rezil olcam yaaaaa:'(

Sayfayı Paylaş