gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Gel

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Duyuramam sesimi Ne yerin ne yurdun belli Bir ömür yaşadım bir gecede
    Ne adın ne sanın belli
    Biraz ötemde dururken
    Sanki ulaşılmaz gibiydin
    Gözlerin değince gözlerime
    Bir anda delirdim
    Ah ne güzeldin
    Yüreğim darda gel
    Hevesim olda gel
    Beni bir kez öpmek için gel
    Geceme dolda gel
    Rüyama gir de gel
    Ah sevişmek için gel
    Adını söyleme adresini verme
    Yalnızca bir gece bir gece daha gel
    İstersen konuşmam hiç soru sormam
    Söz veriyorum bir daha seni aramam

Söz-Müzik: Ege

Ege - Gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ege biyografisi

Ege biyografisi

Ege’nin müziği, adı üstünde Ege ve Akdeniz’in eşsiz güzelliğini akıllara getiriyor hemen. Halikarnas Balıkçısı’nın 'bir kolu Kartaca’da, öbürü kuzeyde, Roma’da biten Verimli Hilal' dediği , Sümerlerin kıyılarına ‘Deniz kenarındaki güneş bahçesi’ adını verdiği Akdeniz ve Mısırlıların ‘Denizin yüreğinde yaşayan insanların memleketi’ dediği Ege… İşte Ege’nin müziği de İspanyol flamenkosunun,...
  2. Ege - Küçüksün

Ege - Küçüksün

UĞruna Ölmelİ, Yok Olmali Sabaha Bİr Dİlek Tutmali, Çiksan KarŞima Şarkilar SÖylemelİ, Kapinda Sabaha Bİr Şİİr Okunmali AŞkimin Hatrina Bİr Yerlerde Bulmali, GÖrmelİ Senİ SÖylemelİ Sana AŞkimi HerŞeyİ Bİr Yerlerde Bulmali, GÖrmelİ Senİ SÖylemelİ Sana AŞkimi HerŞeyİ BÖylede Olmaz Anlamazsin Benİ KÜÇÜksÜn Sen Daha Anlamazsin Benİ BÖylede Olmaz Anlamazsin Benİ KÜÇÜksÜn Sen Daha...
  3. Ege - Korkuyorum

Ege - Korkuyorum

Sensizlik bir boşluk içimde yeri dolmayan Özlemin bir yara durmayan kanayan Sen uzakta evinde uyurken sessiz sakince Bense düşler kurarım hayalin peşinde Korkuyorum çoğu zaman aşktan söz etmeye Bir gün gelir yollarımız ayrılır diye Kıskançlık ve özlem tanımadığım duygular Gecenin üçünde uyku bozan kaygılar Sevmenin ayrılığı dayanılmaz sancılar Yatak sanki cehennem işkence bu rüyalar...
  4. Ege - Keşke

Ege - Keşke

Keşke oyunlar oynamayıp Arasaydık birbirimizi Keşke ben senin sen benimken Esirgemeseydik sevgimizi Keşke yitirmeseydik herşeyi Anlamsız gurur girdabında Ah keşke Gel desem gelmezsin biliyorum Git desem dilim varmaz diyemiyorum Çoktan öldü içimdeki ümidim Çok uğraştım ama silemiyorum Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Elveda deyip bitirmek kolay mıydı Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Severken...
  5. Ege - İnanma

Ege - İnanma

Yolun açık olsun Diyorsun bana Mektubunda yazmışsın Nedir sendeki hal Neler söylersin yar Aşkımızda gözmü var İnanma yalan dolana Aldanma eller sözüne Aşkımıza göz koydular Beni böyle bırakma Yeter yaptığın bu naz Bana da acı biraz Bu aşkı biz yaşadık El sözüyle bozulmaz Söz-Müzik: Taner Çetin - Ege

Sayfayı Paylaş