gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Her Şey Seninle Gelir

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Herşey seninle gelir Olmadık bir anda Günahların düğümlenir
    Vicdan azabında
    Nerde olursan
    Her ne yapıyorsan
    Kabus olur çöker uykularına
    Nasıl sahiplenirim bütün suçlarımı
    Nasıl savunurum bütün hatalarımı
    Nasıl pişmanım nasıl kırgınım
    Yürek dayanmaz acılarıma
    Mahkum oldum sensizliğe yolun sonunda
    Esaretim yalnızlığa dönüş yok sana
    Yüzüm yok demek için yeniden başlamaya
    Giremem hayatına Bana geri dön diyemem
    Beni yeniden sev diyemem
    Beni bağışla yeter Beni bağışla yeter

Söz-Müzik: Ege

Ege - Her Şey Seninle Gelir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen gelirsin aklıma!!!

sen gelirsin aklıma!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ege Çubukçu - Gel Sen Birde Bana Sor

Ege Çubukçu - Gel Sen Birde Bana Sor

gunleri sor gunleri sor sensiz gecen gunleri özlemi sor özlemi sor sensiz gecen gunlerin özlemini..serbeti sor serbeti sor özleminin bana verdigi serbeti gel beni sor gel beni sor tabi gunlerin bana verdigi bitkinligi... cok bitkinim sensiz bir hicim bunu söylemek benim icin cok zorr sana olan tutkunum bu aralar durgun cunku yoksun tüm bunlarin sonucunu gel bana sor ele gune karsi yollari...
  3. Unutma sen gelirsen maviliklerde gelir..

Unutma sen gelirsen maviliklerde gelir..

Gözlerim seni arıyor Ellerim Yüregim seni arıyor... Ama bir türlü göremiyorum seni bulamıyorum nerdesin kiminlesin şimdi..Ben karanlıklarda korkuyorum hani aydınlıgım ışıgım olacaktın bırakmayacaktın beni bu karanlıklara bak yoksun ..İçimde bir sızı var beni yiyip tükeden gittin sanki bir daha dönmemişcesine bıraktın beni bu karanlık kuytu köşelere. Oysa sendin içimi ısıtan gülüşlerime...
  4. sen benim hiçbir şeyimsin

sen benim hiçbir şeyimsin

Yaşamak için mecbur olduğumu bildiğim ama bana çektirdiği acı yüzünden solumak istemediğim, içime her çektiğimde ciğerlerimi kavuran nefes sen değilsin. Yüzümü alev alev yakan, ne kadar çabalasam da engel olamadığım, gözlerimden içime dökülen gözyaşım değilsin. Nereye baksam gördüğüm, neye dokunsam hissettiğim, kiminle konuşsam dinlediğim, “Her şeyimsin” deki gizli öznem sen değilsin.Sen benim...

Sayfayı Paylaş