gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Hurma Gözlüm

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

İsyanım sensiz geçen güne İsyanım sensiz geçen geceye Saatler durmuş kalmış sanki
    Sabah gelmez pencereme
    Bir kaç saat yetmiyor ki
    Özlemleri dindirmeye
    Bırak sana doyayım da
    Muhtaç etme resimlere
    Aklımda hep ismin aklım
    Karşımda ayrılık hep karşımda
    Sen orda durursun ben burda
    Saçlarım ağardı bak
    Bu genç yaşımda

Hurma gözlüm
    Beni üzdün
    Sevdanın denizinde
    Kederle yüzdün
    Beklemeden çektin gittin
    Seninle bir saati
    Bana çok gördün

Ege - Hurma Gözlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yağmur gözlüm

Yağmur gözlüm

Yine yağmurlar yağmakta ülkeme. Yine fırtınalarımın sonrasında gözlerinin pınarlarında ıslanıyorum. Beni bu yerkürede tek anlayan sen, bir tek ağlatan sensin. Benim için döktüğün her gözyaşında hiddetimi dağlara, denizlere haykırmak geliyor içimden. Yolumu pırıl pırıl temizlerken yüreğinle, kusursuz kişiliğinle yeni bir dünya'ya konuk ettin şu benliğimi. Sensizliğin saatlerinde kabına sığmayan...
  2. Sağanak gözlüm

Sağanak gözlüm

SAĞANAK GÖZLÜM Deli dolu hayallere dalar da gün ortası Ay ışığında saklıdır bilemez misin Gel-gitlerin savurur seni kıyılarıma Sen benim mehtabımda yanamazsın DONARSIN Kararınca gün öğlen vakti Sitemler yağdırırsın yalnızlığına Cebinden çıkarır da kelimeleri Savurursun gün batımında kırlangıçlara Sen benim güneşlerimde gölgelenemezsin YANARSIN Can yakmaz sensizlik kadar hiç bir...
  3. Deniz Gözlüm

Deniz Gözlüm

Sen hep anlamsız gülerdin... Boş bakardın yüzüme Anlamazdın ki seni sevdiğimi Derin derin bakardım deniz gözlerine Sen anlamazdın, bakmazdın ki yüzüme Susardın, soluklanırdın yine Hüzünlenirdin bir an Ufak bir gülümsemeyle tazelerdin hüznünü hep Deniz gözlüm derdim sana Ama sen hiç bilmezdin Hep içime akıtırdım Duyarsın,duyarsında sevmezsin beni diye Çünkü, Çünkü sen denizleri...
  4. Deniz gözlüm . . .

Deniz gözlüm . . .

Gittuğun o yerlerde söle huzurda misun? Geride kalanların söyle farkında misun ? Atın beni denizlere vermeyun ellerine oyy Zaten hasret kalmış idum o deniz gözlerunee Gidup ta dönmemeye söyle yeminli misun? Dönüp te görmemeye dayanabilir misun? Ey göklerin yıldızi benim farkimda misun? Benden ayrı yaşamaya dayanabilir misun ? Atın beni denizlere vermeyun ellerine oyy Zaten...

Sayfayı Paylaş