gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ege - Hurma Gözlüm

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

İsyanım sensiz geçen güne İsyanım sensiz geçen geceye Saatler durmuş kalmış sanki
    Sabah gelmez pencereme
    Bir kaç saat yetmiyor ki
    Özlemleri dindirmeye
    Bırak sana doyayım da
    Muhtaç etme resimlere
    Aklımda hep ismin aklım
    Karşımda ayrılık hep karşımda
    Sen orda durursun ben burda
    Saçlarım ağardı bak
    Bu genç yaşımda

Hurma gözlüm
    Beni üzdün
    Sevdanın denizinde
    Kederle yüzdün
    Beklemeden çektin gittin
    Seninle bir saati
    Bana çok gördün

Ege - Hurma Gözlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece GÖzlÜm ...

Gece GÖzlÜm ...

GECE GÖZLÜM ... Seviyorum Seni Gece Gözlüm Hiç Kimseyi Sevmemiştim Böle Daha Önce. Derdimi Anlatıyorum Dostlarıma Dermansiz Diyorular En Derin Acı Aşk Acısı Diyorlar Daha Kaç Gün Uyanıcam Sensiz Kaç Gece Ağlıyacağım Sessiz Sessiz Derdim Büyük Dermanım Yok Seviyorum Seni Gece Gözlüm ... Bana Çok Yakınsın Ama Bir okadar Uzak Seni Çok Seviyorm Ama Bu Sevda Bana Tuzak. Düşmem Dedim Sevda...
  2. Yağmur gözlüm

Yağmur gözlüm

Yine yağmurlar yağmakta ülkeme. Yine fırtınalarımın sonrasında gözlerinin pınarlarında ıslanıyorum. Beni bu yerkürede tek anlayan sen, bir tek ağlatan sensin. Benim için döktüğün her gözyaşında hiddetimi dağlara, denizlere haykırmak geliyor içimden. Yolumu pırıl pırıl temizlerken yüreğinle, kusursuz kişiliğinle yeni bir dünya'ya konuk ettin şu benliğimi. Sensizliğin saatlerinde kabına sığmayan...
  3. güzel gözlüme

güzel gözlüme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sağanak gözlüm

Sağanak gözlüm

SAĞANAK GÖZLÜM Deli dolu hayallere dalar da gün ortası Ay ışığında saklıdır bilemez misin Gel-gitlerin savurur seni kıyılarıma Sen benim mehtabımda yanamazsın DONARSIN Kararınca gün öğlen vakti Sitemler yağdırırsın yalnızlığına Cebinden çıkarır da kelimeleri Savurursun gün batımında kırlangıçlara Sen benim güneşlerimde gölgelenemezsin YANARSIN Can yakmaz sensizlik kadar hiç bir...

Sayfayı Paylaş