gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Ege Karnaval 2008

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ege Karnaval 2008[/FONT]

Albumdeki Eserler

1. Şeytan Sev Diyor
    2. Can Acısı
    3. Dans (Soner Kıvanç Versiyon)
    4. Dayan
    5. Hayat Başlar Yeniden
    6. Kime Ne
    7. Herkez Uyansın
    8. Dans (Erol Temizel Versiyon)
    9. Yanıyor Yüreğim
    10. Kime Ne (Akustik)
    11. Nar Ağacı
    12. Sevin Bütün Dulları
    13. Şeytan Sev Diyor (Remix Kaan Gökman)
    14. Aşka Hayır Denmiyor (Remix Kaan Gökman)
    15. Dans (Remix Kaan Gökman)
    16. Nar Ağacı (Remix Soner Kıvanç)
    17. Seytan Sev Diyor (Remix Soner Kıvanç)

Ege Karnaval 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. .2008...

.2008...

Usuldendir, yeni bir yıla girileceği zaman dönüp geçmişe, yaşanmışa şöyle bir yan gözle bakılır ve ruha ilmekler atan hemen her şey yeniden anımsanır. Ben de herkes gibi barış, kardeşlik ve huzurlu bir yaşam dileyerek girmiştim iki bin sekize. Bezirgân başı çalmadan kapıyı, varlığımızı yokluğumuza saklar, çantasına koyardık… Açma kapıyı bezirgân başı, bu yılda da çantan boş gez, sana ait...
  2. Ege - Keşke

Ege - Keşke

Keşke oyunlar oynamayıp Arasaydık birbirimizi Keşke ben senin sen benimken Esirgemeseydik sevgimizi Keşke yitirmeseydik herşeyi Anlamsız gurur girdabında Ah keşke Gel desem gelmezsin biliyorum Git desem dilim varmaz diyemiyorum Çoktan öldü içimdeki ümidim Çok uğraştım ama silemiyorum Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Elveda deyip bitirmek kolay mıydı Kolay mıydı bu kadar kolay mıydı Severken...
  3. Ege - İzmir

Ege - İzmir

Sıcaklığın sinmiş bir kere Soluğundan kalbime Yalnızlığımı silmişsin Gözlerim değmiş heryerine Ne kadar büyüsem de küçüğüm elinde Anam babam yarim İzmir Senden uzak bu memlekette Aklım hep sende canım İzmir Olmuyor İzmir geçmiyor İzmir Yakıyor sevdan sönmüyor İzmir Ne havana ne kızına Güvenilmez ey İzmir Gönül verdim bir güzeline Bak ne haldeyim gavur İzmir Söz-Müzik: Ege
  4. Ege - Ayrılık

Ege - Ayrılık

Yine yol göründü yaban ellere Eşyaları toplamalı çıkmalı Şimdi şoseye bir vedayı esirgeme Dost yok resminden gayrı Helal olsun emeklerine Helal et sende hakkını Giden gelirmi bilinmez Ten gider can ayrılmaz Kaderimiz alnımızda Olacaktan kaçılmaz Küs gidemem dert biçemem Sevdan rehber yol bilmem Sen yüreğim sen can evim Sensiz geçen gün bilmem Ne çok düşersen düş canım Mühim...
  5. Rio karnavalı 2013 ne zaman ?

Rio karnavalı 2013 ne zaman ?

Şaka gibi ama bir mucize sonucu Brezilya gitme durumum ortaya çıktı, benim merak ettiğim karnavala denk gelir mi acaba ? 2013 rio karnavalı ne zaman kutlanacak ?

Sayfayı Paylaş